Skip to content

Edytor wideo DaVinci Resolve jest teraz dostępny na Twoim iPadzie

25 de grudzień de 2022
resolve

DaVinci Resolve na iPada

Nawet jeśli oferta komputerów Mac firmy jest silniejsza niż kiedykolwiek, Apple nadalnaprawdęchce, abyś używał iPada również jako komputera. Teraz możesz przenieść część swoich edycji wideo na tablet, ponieważ DaVinci Resolve jest teraz oficjalnie dostępny również na iPadach.

Firma Blackmagic Design oficjalnie wydała wersję na iPada swojego uznanego oprogramowania do korekcji kolorów i edycji wideo, DaVinci Resolve, które można teraz pobrać i sprawdzić w App Store. Ma interfejs, który jest bardzo podobny do wersji na komputery stacjonarne, z wyjątkiem tego, że jest nieco bardziej zoptymalizowany pod kątem obsługi dotykowej, więc jeśli korzystałeś już z oprogramowania, poczujesz się tutaj jak w domu. Możesz także używać go z Apple Pencil, jeśli wolisz pracować z większą precyzją.

Z aplikacji można korzystać bezpłatnie i podobnie jak w przypadku wersji na komputer, wersję Studio DaVinci Resolve można odblokować, dokonując jednorazowego zakupu w aplikacji za 94,99 USD. Działa ze wszystkimi modelami iPada, o ile mają one co najmniej procesor Apple A12 Bionic, co oznacza, że ​​wszystkie modele iPada dostępne obecnie w sprzedaży detalicznej są technicznie kompatybilne. Jednak opis aplikacji mówi, że aby uzyskać najlepsze wrażenia, Twój iPad powinien mieć co najmniej układ M1 lub M2.

Możesz to sprawdzić już teraz w App Store.

źródło: ghack

Czy ten post był pomocny?