Skip to content

ESPN+ ponownie podnosi ceny w przyszłym miesiącu

16 de lipiec de 2022
ESPN logo

Logo ESPN+

ESPN+ to skoncentrowana na sporcie usługa przesyłania strumieniowego Disneya, powszechnie używana w pakiecie obok Disney+ i Hulu. Jeśli jednak płacisz za samo ESPN+ poza pakietem Disney+, Twój miesięczny rachunek wkrótce wzrośnie.

Dziennik biznesu sportowego informuje, że ESPN + zwiększa swoją miesięczną cenę z 6,99 USD miesięcznie do 9,99 USD miesięcznie lub z 69,99 USD rocznie do 99,99 USD rocznie. Jednak cena pakietu Disney+, który obejmuje Disney+, ESPN+ i Hulu, pozostaje taka sama i wynosi 13,99 USD/mies. (19,99 USD/mies., aby uwzględnić Hulu bez reklam). Disney nie ogłosił oficjalnie zaktualizowanych cen, ale firma potwierdziła, że ​​​​przychodzi w oświadczeniu, abyDziennik biznesu sportowego.

Ten ruch może być próbą Disneya, aby popchnąć więcej osób do droższego pakietu. Disney pracuje nad kilkoma zmianami w celu zwiększenia liczby abonentów innych usług, w tym nad stworzeniem warstwy Disney+ z reklamami, takiej jak to, co już oferuje Hulu.

ESPN+ oferuje obecnie mieszankę sportów uniwersyteckich, boksu, hokeja, piłki nożnej, golfa i innych sportów na żywo, a także zarchiwizowanych treści i oryginalnych filmów dokumentalnych. Ceny rozpoczęły się od 4,99 USD / miesiąc, kiedy zostały uruchomione w kwietniu 2018 r., Ale zostały podniesione o 1 USD w sierpniu 2020 r., A następnie wzrosły o kolejny dolar w lipcu 2021 r. Koszt pakietu Disney + również nie zmienił się w tamtych czasach.

Zmiana ceny wejdzie w życie 23 sierpnia.

Źródło: Dziennik Biznesu Sportowego

Czy ten post był pomocny?