Skip to content

ExpressVPN działa teraz lepiej na komputerach Mac Apple Silicon

3 de sierpień de 2022
expressvpn featured

Logo ExpressVPN

ExpressVPN to jedna z najlepszych dostępnych usług VPN, o prostej konstrukcji i wszystkich funkcjach, których można oczekiwać. Od dzisiaj ExpressVPN jest teraz zoptymalizowany pod kątem komputerów Mac z chipsetami M1 i M2.

Najnowsze komputery Mac z chipsetami firmy Apple Silicon, takie jak nowy MacBook Air lub 24-calowy iMac M2, są nadal kompatybilne z oprogramowaniem stworzonym dla starszych komputerów Mac z procesorami Intel. Jednak warstwa kompatybilności Rosetta 2 jest wolniejsza niż oprogramowanie stworzone dla nowych chipów. ExpressVPN śledzi teraz wiele innych aplikacji, a teraz oferuje wersję, która działa natywnie na Macach Apple Silicon.

Firma napisała w poście na blogu: „Użytkownicy ExpressVPN z krzemowymi komputerami Mac firmy Apple mogą teraz cieszyć się pełnymi efektami ulepszeń w zakresie niezawodności, wydajności, szybkości i żywotności baterii swoich komputerów — wystarczy zaktualizować do najnowszej wersji naszej aplikacji na komputery Mac”. Aplikacja ExpressVPN jest teraz uniwersalnym plikiem binarnym, więc działa równie dobrze na nowych Macach Apple Silicon i starszych Macach z procesorami Intel.

Komputery Mac z własnymi chipami Apple są dostępne już od około dwóch lat, więc wiele popularnych aplikacji i usług jest teraz w pełni zoptymalizowanych dla nich. Oprócz ExpressVPN, OneDrive został zaktualizowany dla Apple Silicon w lutym, Discord został zaktualizowany w marcu, a długo oczekiwana aktualizacja Adobe dla After Effects (edytor wideo firmy) pojawiła się w kwietniu.

Źródło: ExpressVPN

Czy ten post był pomocny?