Skip to content

Firma Dell wyłącza aplikację do synchronizacji telefonu

27 de lipiec de 2022
Dell Mobile Connect

Obrazy Dell Mobile Connect

Dell Mobile Connect to aplikacja na wielu komputerach Dell, która może synchronizować powiadomienia, przesyłanie plików, a nawet udostępnianie ekranu ze smartfonem. Jednak teraz się wyłącza.

Firma Dell ogłosiła w artykule pomocy technicznej, że Dell Mobile Connect i Alienware Mobile Connect zostaną wyłączone. Osoby w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Japonii nie będą mogły jej pobrać po 30 listopada 2022 r., a serwery zostaną wyłączone 31 stycznia 2023 r. W każdym innym miejscu aplikacji nie będzie można pobrać od 31 lipca, i zostanie wycofany 30 listopada.

Usługa Dell Mobile Connect może wysyłać powiadomienia z telefonu na komputer z możliwością zarządzania nimi (w tym wysyłania odpowiedzi) bez sięgania po telefon. Może również wyświetlać ekran telefonu na komputerze.

Usługa była przydatna, gdy została uruchomiona w 2018 roku, ale Microsoft Phone Link jest obecnie znacznie lepszą alternatywą, z wyjątkiem tego, że nie działa z iPhone’ami, takimi jak narzędzie Della. KDE Connect to kolejna opcja, ponieważ działa z wieloma różnymi urządzeniami mobilnymi (w tym iPhone’ami) i komputerami PC. Nadal nie ma prawdziwej alternatywy dla integracji między urządzeniami, którą można uzyskać z komputera Mac i iPhone’a, ponieważ jedna firma kontroluje całe wrażenia, ale narzędzie Microsoft Phone Link w połączeniu z jednym z najlepszych telefonów z Androidem jest na drugim miejscu.

Źródło: Dell
Via: Pogranicze

Czy ten post był pomocny?