Skip to content

Garmin dodaje inteligentny ciśnieniomierz do swojego ekosystemu zdrowotnego – recenzja Geek

25 de wrzesień de 2022
0576910d 1024x576 1

Inteligentny ciśnieniomierz Garmin Index BPM.

Ekosystem zdrowia Garmin może wreszcie śledzić twoje ciśnienie krwi. Nowy monitor ciśnienia krwi Index BPM firmy Garmin umożliwia szybki pomiar i synchronizację rozkurczowego lub skurczowego ciśnienia krwi z aplikacją Garmin Connect.

Garmin Index BPM może wysyłać Ci codzienne przypomnienia, aby sprawdzić ciśnienie krwi. Odczyty pojawiają się na wbudowanym ekranie i są natychmiast synchronizowane z Garmin Connect przez Wi-Fi. Możesz sprawdzić, jak te oceny zmieniają się w czasie, a zwłaszcza Garmin Connect umożliwia eksportowanie plików PDF dla lekarza.

Index BPM obsługuje do 16 różnych kont Garmin Connect, więc teoretycznie może być używany przez domy opieki i inne placówki opieki. Pasuje również do ramion o obwodzie od 9 do 17 cali – może być za duży dla dzieci.

 • „Garmin to zaufana marka w branży zdrowia i fitnessu i cieszymy się, że możemy przedstawić zatwierdzony przez FDA indeks BPM jako kolejne narzędzie, dzięki któremu możesz być na bieżąco ze swoim zdrowiem… wszystkie dane dotyczące zdrowia i kondycji można przeglądać bezpośrednio w Garmin Connect , pomagając uzyskać pełniejszy wgląd w ogólny stan zdrowia w jednej aplikacji”.

  — Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej

  Według Garmina Index BPM powinien wytrzymać dziewięć miesięcy na bateriach AAA (które są w zestawie). Możesz również używać Index BPM jako samodzielnego ciśnieniomierza, dzięki czemu nie musisz korzystać z aplikacji.

  Garmin Index BPM jest teraz dostępny za 150 USD. W razie potrzeby możesz go kupić za środki FSA lub HSA. Należy pamiętać, że to urządzenie jest zatwierdzone przez FDA, ale nie zostało zatwierdzone przez FDA.

  Źródło: Garmin

  Czy ten post był pomocny?