Skip to content

Google Fi pozwoli Ci przetestować swoją sieć za darmo

18 de marzec de 2023
Google Fi featured image

Logo Google Fi

Jeśli szukasz alternatyw dla tradycyjnych operatorów, Google Fi jest prawdopodobnie jedną z najlepszych opcji. Google jest tego tak pewny, że teraz pozwala wypróbować to za darmo.

Google ogłosiło, że testuje wersję próbną, która pozwoli ludziom wypróbować usługę Google Fi przez okres do 7 dni. Po zarejestrowaniu się możesz pobrać Fi eSIM na swój smartfon i to wszystko. Otrzymasz nieograniczoną liczbę połączeń, SMS-ów, blokowanie połączeń spamowych i wbudowaną sieć VPN, a także oczywiście nieograniczoną ilość danych (pełna prędkość do osiągnięcia 10 GB, a następnie jest ograniczona). Jeśli jesteś zadowolony z usługi, po 7 dniach Fi zacznie pobierać opłatę w wysokości 50 USD miesięcznie za plan Simply Unlimited. A jeśli ci się to nie podoba, możesz po prostu zrezygnować z usługi przed upływem 7-dniowego okresu.

To świetny sposób, aby ludzie mogli przekonać się, jaka jest usługa i czy może ona odpowiadać ich potrzebom, zanim zobowiążą się do długoterminowej współpracy z dostawcą sieci. Inni operatorzy, tacy jak T-Mobile, wprowadzili podobne testy w ramach inicjatyw takich jak Network Pass. W przypadku Fi, który nie jest tradycyjnym operatorem/MVNO, być może będzie musiał bardziej się postarać, aby przekonać potencjalnych klientów, a to jest świetny sposób, aby to zrobić.

Wersja próbna Fi jest obecnie dostępna jako „wersja beta” i możesz sprawdzić, czy możesz ją wypróbować, przechodząc do witryny Google Fi. Nie ma jeszcze harmonogramu, kiedy wszyscy będą mogli uzyskać do niego dostęp.

Źródło: Google (Reddit)

Czy ten post był pomocny?