Skip to content

Google Fiber osiąga 8 Gb/s w swoim najnowszym mieście

31 de marzec de 2023
Google Fiber

Ciężarówka Google Fiber

Dostawców internetu światłowodowego jest wielu. Google Fiber ma burzliwą historię, ale powoli, ale systematycznie się rozwija i staje się dostępny dla coraz większej liczby użytkowników w całych Stanach Zjednoczonych. Najnowsze miejsce, w którym można uzyskać Google Fiber? Arizona, a dokładniej Mesa.

Google Fiber oficjalnie ogłosił swoją ekspansję w Arizonie, a pierwszym kwalifikującym się miejscem jest dzielnica Mesa w Westwood. Google zaznaczył tę okazję, częstując niektórych użytkowników śniadaniem i kawą, a jeśli mieszkasz w tej okolicy, ale nie dostałeś kawy, nadal masz dostęp do całej gamy ofert Google Fiber.

Możesz zwolnić do 1 Gb/s za 70 USD miesięcznie, a jeśli chcesz mieć niesamowicie szybkie prędkości, możesz także osiągnąć prędkość do 8 Gb/s za 150 USD miesięcznie. Ten ostatni plan może zapewnić symetryczne prędkości do 8000 Mb/s przy połączeniu przewodowym, a także podłączyć router Wi-Fi 6 i dwa przedłużacze siatki.

Google Fiber nadal rozwija się również w Arizonie, ponieważ Google planuje rozszerzać swoją sieć na Mesę, a także rozszerzać się na pobliskie miasto Chandler. Z pewnością okaże się, że jest to powolna ekspansja w całym kraju, ale może być tego warta dla kilku szczęśliwców, którzy ją otrzymują.

Źródło: Google

Czy ten post był pomocny?