Skip to content

Google omówi wyszukiwanie i sztuczną inteligencję podczas wydarzenia 8 lutego – Recenzja Geek

3 de luty de 2023
7e34f74d

Budynek z logo Google na targach CES 2023.

8 lutego Google zorganizuje wydarzenie „Na żywo z Paryża”, aby omówić „wyszukiwarkę, mapy i nie tylko”. Wierzymy, że Google zaprezentuje nowe technologie AI, aby rywalizować z ChatGPT, który jest obecnie integrowany z wyszukiwarką Bing firmy Microsoft.

Nie ma zbyt wielu informacji na temat tego wydarzenia. Ale w zaproszeniu naKrawędźGoogle twierdzi, że „wykorzystuje moc sztucznej inteligencji do ponownego wyobrażenia sobie, w jaki sposób ludzie wyszukują, eksplorują i wchodzą w interakcje z informacjami, dzięki czemu znajdowanie potrzebnych informacji jest bardziej naturalne i intuicyjne niż kiedykolwiek wcześniej”.

  • Jest to trochę zaskakujące – Google miał omówić sztuczną inteligencję na swoim wydarzeniu I/O 2023, które zwykle odbywa się w maju. Przypuszczalnie Google udostępnia te informacje kilka miesięcy wcześniej, aby wszystko naprawić; król AI chce odzyskać swój tron.

    Od czasu uruchomienia ChatGPT wiele osób kwestionowało przyszłość wyszukiwarki Google. Raporty wskazują, że dyrektor generalny Google, Sundar Pichai, ogłosił stan wyjątkowy „Code Red” po szybkim wzroście popularności ChatGPT. Podczas rozmowy o zarobkach 2 lutego Pichai obiecał, że klienci wkrótce uzyskają dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii językowych Google AI, w tym LaMDA (który pojawił się na zeszłorocznych targach I/O).

    To pierwszy duży krok Google w kierunku przywrócenia autorytetu w dziedzinie sztucznej inteligencji. Możesz go transmitować na żywo 8 lutego o 8:30 ET. Przepraszamy wszystkich mieszkańców zachodniego wybrzeża — transmisja wydarzenia Na żywo z Paryża odbędzie się nieco wcześniej niż zwykle.

    Źródło: Google

    Czy ten post był pomocny?