Skip to content

Google Pixel 8 Pro może zyskać ciekawy nowy czujnik – recenzja Geek

15 de marzec de 2023
c17243d1 1024x576 1

Zbliżenie na Google Pixel 8 Pro na podstawie ujawnionych informacji.

Zaledwie dzień po wycieku Pixela 7a po raz pierwszy patrzymy na Pixela 8 Pro. Nowe rendery od @OnLeaks iSmartprixpokazać kilka interesujących zmian w nadchodzącym flagowcu Google, w tym tajemniczy nowy czujnik na pasku aparatu.

Na pierwszy rzut oka Pixel 8 Pro wygląda identycznie jak jego poprzednik. Ale wydaje się, że używa płaskiego wyświetlacza, a jego trzy tylne kamery są teraz zawarte w jednej czarnej plamce (w przeciwieństwie do dwóch oddzielnych plamek). Ramki tego urządzenia również wyglądająbardzo cienki, co może wyjaśniać, dlaczego Pixel 8 Pro rezygnuje z zakrzywionego wyświetlacza.

I oczywiście jest ten ciekawy czujnik pod lampą błyskową aparatu. Przeczucie mówi mi, że jest to czujnik głębi, który może poprawić fotografię (a zwłaszcza tryb portretowy, który ma na celu stworzenie poczucia głębi). To powiedziawszy, może to być również kamera makro, czarno-biały czujnik kamery lub fantazyjny czujnik LiDAR.

Żeby było jasne, te rendery są oparte na wyciekły informacje — nie są to oficjalne obrazy. Jest to powszechna praktyka wśród wycieków, ponieważ pomaga chronić źródła. Historycznie rzecz biorąc, rendery @OnLeaks są zwykle dokładne, chociaż do tego wycieku powinniśmy podejść z odrobiną sceptycyzmu. W końcu to bardzo wczesny przeciek.

Oczekuje się, że Pixel 8 Pro zostanie wprowadzony na rynek w październiku 2023 r. Google może również wypuścić Pixel Fold w tym roku, choć nie jesteśmy pewni, kiedy.

Źródło: @OnLeaks, Smartprix

Czy ten post był pomocny?