Skip to content

Google potwierdza datę zamówienia Pixel 7 w przedsprzedaży w nowym zwiastunie – Recenzja Geek

21 de wrzesień de 2022
9231dbee 1024x576 1

Pixel 7 i Pixel 7 Pro w kolorze białym.

Po niespodziance teaserback w maju, Google jest gotowy do ogłoszenia swoich nowych smartfonów Pixel 7 i Pixel 7 Pro podczas wydarzenia, które odbędzie się 6 października. Jednak w tym tygodniu dowiedzieliśmy się również, że jeszcze tego samego dnia będzie można zamówić nowy telefon w przedsprzedaży.

Chociaż ten ruch nie jest aż tak zaskakujący, biorąc pod uwagę, że Google oferował w zeszłym roku zamówienia w przedsprzedaży pierwszego dnia, firma potwierdziła to w głupim nowym filmie „Pierwsze wrażenia” Pixel 7 Pro opublikowanym na YouTube.

  • Zgodnie z oczekiwaniami telefon jest pokryty pikselami, więc nie możemy go w pełni zobaczyć, ale przypadkowi ludzie (czyli aktorzy) widzą go po raz pierwszy. To zabawny zwiastun, który tak naprawdę nie daje nam niczego nowego ani nie udostępnia informacji na temat telefonu.

    Jednak na dole ekranu, a następnie na końcu filmu, wyraźnie widać, że zamówienia w przedsprzedaży Pixela 7 rozpoczną się 6 października. Dla tych, którzy się zastanawiają, spodziewamy się, że Google ogłosi linię Pixel 7, nowy zegarek Pixel, pochwali się tabletem Pixel i potencjalnie kilkoma innymi gadżetami.

    Chociaż wiemy już wiele o telefonie Pixel 7, istnieje kilka niewiadomych, o których w końcu dowiemy się podczas październikowego wydarzenia sprzętowego Google. Firma omówi przyszłe aktualizacje, potężny nowy system kamer z tyłu, chipset Tensor G2 w środku, ceny i inne.

    Źródło: YouTube

    Czy ten post był pomocny?