Skip to content

Google testuje ogromne zmiany na swojej stronie głównej

20 de luty de 2022
google logo on screen

Strona główna Google to jedno z najwygodniejszych miejsc w internecie. Idziesz tam i wita Cię proste pole wyszukiwania, w którym nie ma nic więcej. Ale to może się zmienić, ponieważ niektórzy użytkownicy zauważają znaczące różnice w Google.com.

9To5Google po raz pierwszy zauważył różnicę i wygląda na to, że pojawia się tylko na komputerowej wersji strony głównej Google. W rzeczywistości na dole ekranu znajduje się wiele widżetów lub kart, które zawierają podstawowe informacje wraz ze standardowym polem wyszukiwania, które znasz i kochasz.

Wygląda na to, że Google testuje tę nową stronę główną, ponieważ większość ludzi nadal widzi standardowe pole wyszukiwania bez niczego innego (w tym ja). Jednak ci, którzy mają nową stronę główną, zobaczą widżety dotyczące pogody, trendów, co obejrzeć, akcji/rynków, wydarzeń lokalnych i wiadomości o COVID.

Żaden z widżetów nie wydaje się natrętny, więc możesz je bezpiecznie zignorować i wyszukiwać, co chcesz, bez zwracania na nie uwagi. Na dole ekranu znajduje się również przycisk „Ukryj zawartość”, który pozwala pozbyć się widżetów i zobaczyć zwykły ekran wyszukiwania Google.

Nie jest jasne, czy będzie to powszechna strona główna, ponieważ Google niczego oficjalnie nie ogłosił. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy w miarę upływu czasu nowa strona główna Google zostanie rozszerzona.

Czy ten post był pomocny?