Skip to content

Google ujawnia nowy sposób oszczędzania na biletach lotniczych – recenzja Geek

3 de kwiecień de 2023
ec3f690e 1024x576 1

Samolot na niebie.

W oczekiwaniu na letnie podróże Google Flights testuje program gwarantowanych cen. Pomysł jest dość prosty; jeśli kupisz bilet lotniczy z plakietką gwarancji ceny, Google uważa, że ​​otrzymasz najniższą możliwą cenę. A jeśli Google się myli, zwróci Ci różnicę.

Program gwarancji ceny jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. To powiedziawszy, zarówno loty krajowe, jak i międzynarodowe mogą otrzymać plakietkę gwarancji ceny (która wygląda jak ikona tarczy). Ten program nie ogranicza się do lotów w jedną stronę — obejmuje również loty w obie strony.

Oczywiście ta gwarancja ceny dotyczy tylko biletów zakupionych za pośrednictwem Google Flights (wybierając opcję „Zarezerwuj z Google”). Zwroty są przetwarzane za pośrednictwem Google Pay, a klienci mają prawo zwrotu gwarantowanej ceny do kwoty 500 USD rocznie.

Powinienem zauważyć, że Google Flights oferuje już pewne funkcje oszczędzania pieniędzy, w tym skalę, która mówi, czy cena biletu jest wyjątkowo niska, czy wysoka. Ponadto wyszukiwarka Google wprowadza dwie aktualizacje ułatwiające podróżowanie; możesz teraz przeglądać pokazy slajdów niektórych pokoi hotelowych w wyszukiwarce, a ceny miejsc turystycznych (lub biur podróży) pojawią się w wygodnej zakładce „Bilety” u góry sesji wyszukiwania.

Przypominamy, że program gwarantowanych cen Google Flights jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. Ta funkcja jest nadal w fazie testów i może zostać wdrożona na szerszą skalę w nadchodzących miesiącach lub latach.

Źródło: Google

Czy ten post był pomocny?