Skip to content

Gra VR „Smash Drums” z ogromnym ulepszeniem do trybu wieloosobowego – Recenzja Geek

4 de lipiec de 2022
bbb40e53 1024x576 1

Rozbijaj bębny "Miejmy twardą imprezę" zaktualizuj baner.

Gotowy na jammowanie ze znajomymi w VR? NajnowszyRozbijaj bębny aktualizacja zawiera ogromne ulepszenie dla wielu graczy, co ułatwia grę ze znajomymi lub nieznajomymi. Ponadto nowa funkcja Wyzwania umożliwia tworzenie turniejów, w których każdy może grać asynchronicznie — wiesz, we własnym tempie.

Rozbijaj bębny jest zwykle opisywany jako „Beatsaber z bębnami”, co jest generalnie trafne. Duża różnica polega na tym, żeRozbijaj bębny kładzie nacisk na rock n’ roll i stawia graczy w trudnych sytuacjach, takich jak koncerty czy więzienia. Podczas gdy multiplayer był już częścią tej gry, dzisiejsza aktualizacja ułatwia zabawę z przyjaciółmi lub nieznajomymi.

  • Zobacz, ta aktualizacja integrujeRozbijaj bębny z systemem wieloosobowym Meta, który pozwala dodawać znajomych do poczekalni. Gracz może również dołączać do imprez (które są nowe), aby automatycznie otrzymywać zaproszenia do poczekalni znajomych. Do gry może dołączyć do ośmiu graczy, a przede wszystkimRozbijaj bębny teraz prosi o ponowne dołączenie do sesji, jeśli przypadkowo zwolnisz kaucję lub stracisz połączenie z Internetem.

    Możesz kupićRozbijaj bębny za 19 USD w sklepie Meta Quest. Gra zawiera stale powiększającą się kolekcję rockowych piosenek, trybów gry i środowisk gry.

    Źródło: PotamWorks SAS za pośrednictwem Android Central

    Czy ten post był pomocny?