Skip to content

Hauwei opracowuje smartwatch z wbudowanymi słuchawkami – recenzja Geek

4 de grudzień de 2022
25d43826 1024x576 1

Huawei Watch Buds otwarte, przedstawiające mężczyznę trzymającego wkładkę douszną.

Każdy zna ból związany z noszeniem zbyt wielu urządzeń bezprzewodowych. Od smartfona po słuchawki douszne i wszystko pomiędzy, może stać się za dużo. Ale teraz wygląda na to, że Huawei chce zwolnić trochę miejsca w kieszeniach za pomocą smartwatcha, który służy również jako etui na słuchawki.

Zdjęcia opublikowane na Weibo pokazują nowy smartwatch, nazwany „Huawei Watch Buds”, z otwartą tarczą zegarka, odsłaniając pojemnik na bezprzewodowe wkładki douszne. Praktyczny film opublikowany na YouTube pokazuje zegarek w akcji, na którym osoba otwiera zegarek, wyjmuje zawarte w nim wkładki douszne, a następnie wkłada je z powrotem i zamyka zegarek.

  • Urząd Androidainformuje, że Watch Buds mają podobny projekt do Huawei Watch 3 i działają z systemem Harmony OS.

    To interesująca koncepcja, która może potencjalnie zmienić sposób, w jaki słuchawki douszne są sprzedawane w Chinach. Wygląda na to, że w gniazdach wkładek dousznych znajdują się wycięcia do ładowania, więc zegarek może ładować słuchawki douszne, a także zapewniać im miejsce do życia, którego nie ma w kieszeni.

    Huawei potwierdził datę premiery urządzenia w Chinach na 2 grudnia, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy Huawei Watch Buds będą dostępne poza Azją.

    Źródła: 9to5Google, Urząd Androida

    Czy ten post był pomocny?