Skip to content

HTC dokucza „małym” słuchawkom Vive – Recenzja Geek

11 de październik de 2022
7b6fbd4c 1024x576 1

HTC Vive Flow, niewielki zestaw słuchawkowy z 2021 roku.

Zaledwie kilka dni przed debiutem Meta Quest Pro, HTC zapowiada nowy zestaw słuchawkowy Vive VR. Oprócz zdjęcia czegoś, co wygląda na obiektyw, HTC nie udostępniło żadnych informacji na temat tego urządzenia. Po prostu nazywa nowy zestaw słuchawkowy „małym”.

Entuzjaści mogą pamiętać HTC Vive Flow, niewielki zestaw słuchawkowy, który firma HTC wprowadziła na rynek w październiku 2021 roku. Vive Flow nie jest zbyt popularny wśród krytyków i klientów, chociaż jest to najlżejszy i najcieńszy zestaw do VR w portfolio HTC. Jest spora szansa, że ​​ten nowy zestaw słuchawkowy jest kontynuacją Vive Flow, choć oczywiście może to być zupełnie nowe urządzenie.

Tak czy inaczej, HTC prawdopodobnie chce zwrócić uwagę na swój sprzęt przed 11 października wydarzeniem Meta Quest Pro. Wczesne informacje sugerują, że Meta Quest Pro to niesamowicie lekki i smukły zestaw VR, więc może konkurować z tym, co dziś dokucza HTC.

Interesuje nas też, jak HTC będzie sprzedawać ten zestaw słuchawkowy. Vive Flow to zwykłe urządzenie, które podłącza się do smartfona – jest trochę niszowe i oldschoolowe. Mocniejszy zestaw słuchawkowy VR o podobnej konstrukcji byłby znacznie lepszy wśród entuzjastów, graczy i profesjonalistów.

Aha, i nie zawracaj sobie głowy badaniem teaserowego wizerunku HTC. Zwiększenie jasności po prostu ujawnia słowa „niezła próba”. Bardzo zabawne, HTC!

Źródło: HTC przez TechRadar

Czy ten post był pomocny?