Skip to content

HyperX stworzył ładowarkę do wszystkich twoich konsoli Nintendo Switch Joy-Cons

17 de kwiecień de 2023
Chargeplay quad 2

Jeśli masz więcej niż dwie konsole Nintendo Switch Joy-Cons, dedykowana stacja ładująca może się przydać, jeśli zwykle grasz w Switcha na telewizorze. Ta nowa stacja dokująca HyperX chce być idealnym narzędziem do tego zadania.

Należący do HP HyperX ogłosił stację ładującą nazwaną HyperX ChargePlay Quad 2. Jak zapewne zgadłeś po nazwie „Quad”, jest to stacja ładująca, która pozwala ładować do czterech Joy-Cons w tym samym czasie. Jest to pomocne, jeśli posiadasz dwie pary Joy-Conów i potrzebujesz ich zawsze gotowych do gier towarzyskich. Podłącza się bezpośrednio do własnej stacji dokującej Nintendo Switch TV dzięki dwumetrowemu kablowi USB-C i jest w stanie naładować wszystkie cztery kontrolery w zaledwie cztery godziny.

Kiedy kończysz sesję grania i chcesz doładować swoje kontrolery, po prostu wsuń je do stacji dokującej, a zaczną się ładować. Posiada zestaw diod LED informujących o zakończeniu ładowania, a gumowana, obciążona podstawa bezpiecznie utrzymuje wszystkie cztery kontrolery. Jest idealnym towarzyszem do przechowywania wielu Joy-Cons naładowanych i gotowych do pracy w dowolnym momencie.

Możesz dziś kupić ChargePlay Quad 2 za 29,99 USD w witrynie HyperX. Powinien w końcu pojawić się również w normalnych sklepach detalicznych.

Czy ten post był pomocny?