Skip to content

Input Director steruje wieloma komputerami z systemem Windows za pomocą jednej klawiatury i myszy

16 de lipiec de 2021
nstall

Problemem jest posiadanie dwóch lub więcej komputerów PC i konieczność przemieszczania się tam iz powrotem między stacjami roboczymi. Input Director rozwiązuje ten problem, umożliwiając sterowanie wieloma systemami Windows za pomocą tylko jednej klawiatury i myszy na komputerze głównym.

Korzystanie z Input Director Input

Przyjrzymy się konfiguracji Input Director na kilku komputerach w sieci domowej. Aby rozpocząć, zainstaluj go na każdym komputerze z systemem Windows, który chcesz kontrolować za pomocą Input Director.

Najpierw po instalacji skonfiguruj system Master, w zakładce głównej kliknij „Włącz jako Master”. Klawiatura Ninja… zwróć uwagę na konfigurowalne skróty klawiszowe, które możesz skonfigurować.

1626440020 897 Input Director steruje wieloma komputerami z systemem Windows za pomoca

Ustaw monitory tak, jak lubisz w systemie Master, gdzie tutaj Master ma dwa monitory. Następnie kliknij Dodaj w obszarze Systemy podrzędne, aby dodać inne maszyny.

dodaj niewolników

Dodaj inne maszyny w konfiguracji Slave, wprowadzając nazwę hosta lub adres IP tych, które chcesz kontrolować. Tutaj możesz ustawić klawisz skrótu, liczbę monitorów na maszynie podrzędnej i zabezpieczenia.

1626440020 439 Input Director steruje wieloma komputerami z systemem Windows za pomoca


Wróć do zakładki Master Configuration, a zobaczysz system Slave i ponownie tutaj możesz przeciągnąć monitory, aby zapewnić ładną ciągłość.

1626440020 846 Input Director steruje wieloma komputerami z systemem Windows za pomoca

W Preferencjach globalnych możesz zdecydować, jak będzie się zachowywał każdy komputer. Uruchom dyrektora wejścia przy starcie dla każdego z komputerów i włącz je jako nadrzędne lub podrzędne przy starcie. W ten sposób nie będziesz musiał wracać i ponownie konfigurować ich po ponownym uruchomieniu.

1626440020 880 Input Director steruje wieloma komputerami z systemem Windows za pomoca

Podczas przechodzenia między ekranami wokół wskaźnika pojawiają się zmarszczki, które pomagają śledzić ekran, na którym się znajdujesz.

powiadomienie z ekranu

To narzędzie jest bezpłatne, łatwe w użyciu i działa jak urok w systemach Windows. Jeśli masz wiele komputerów z systemem Windows i chcesz mieć łatwy sposób kontrolowania ich wszystkich za pomocą jednej klawiatury, zdecydowanie sprawdź Input Director. Jeśli korzystasz z mieszanego środowiska sieciowego systemu operacyjnego, możesz wypróbować Synergy.

wejście dyrektora logo

Pobierz Input Director dla Windows

Czy ten post był pomocny?