Skip to content

Jak dodać ustawienia termostatu Nest do ekranu głównego telefonu?

27 de lipiec de 2021
Screenshot 2016 04 11 12 16 30 stomped 650x301

Jedną z dużych funkcji Nest Thermostat jest możliwość automatycznego dostosowywania temperatury, ucząc się swoich wzorców w czasie. Ale jeśli wolisz mieć całkowitą ręczną kontrolę nad gniazdem, oto jak dodać szybkie i łatwe ustawienia temperatury do ekranu głównego telefonu.

Jest to szczególnie przydatne, jeśli zawsze zmieniasz termostat na tę samą temperaturę. Zamiast otwierać aplikację Nest i zarządzać nią stamtąd, możesz ją zmienić jednym dotknięciem z kilku niestandardowych skrótów, które utworzysz.

Ponieważ aplikacja Nest nie ma tej funkcji, używamy aplikacji o nazwie Przycisk DOw tym celu, który został stworzony przez tych samych ludzi z tyłu Jeśli to, to tamto. Przycisk DO jest podobny do tego, który znajdziesz w IFTTT, ale zamiast stosowania reguł, które działają automatycznie w tle, przycisk DO upraszcza przepisy do jednego naciśnięcia przycisku, który można zamontować na pierwszej stronie aplikacji, w Centrum powiadomień na iPhonie lub bezpośrednio na ekranie głównym na urządzeniu z Androidem.

Zacznijmy tworzyć przepis na przycisk DO dla Twojego gniazda. Jeśli wcześniej nie korzystałeś z aplikacji DO Button, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby uzyskać informacje o tym, jak założyć konto, połączyć aplikacje i utworzyć przyciski. Następnie wróć tutaj, aby utworzyć niestandardowe przyciski DO Nest.

Zacznij od otwarcia aplikacji przycisku DO na telefonie i dotknij „Dodaj przepis” w prawym dolnym rogu.

1627370680 435 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu

Stuknij w przycisk „+”.

1627370681 719 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu

Stuknij w zakładkę „Kanały” po prawej stronie.

1627370681 886 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu

Przewiń w dół i znajdź kanał „Nest Thermostat”.

1627370681 615 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu


Zanim będzie można kontynuować, może być konieczne aktywowanie kanału Nest Thermostat, jeśli jeszcze nie jest, co pozwoli aplikacji przycisku DO komunikować się z urządzeniem Nest. Ten proces to nic innego jak umożliwienie aplikacji przycisku DO dostępu do termostatu Nest za pomocą jednego potwierdzenia.

Następnie będziesz mógł kontynuować, więc dotknij „Utwórz nowy przepis”.

1627370681 36 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu

Wybierz „Ustaw temperaturę”.

1627370681 5 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu

Nadaj przepisowi tytuł, który może być tak prosty, jak nazwanie go „68” lub inną temperaturą, na którą przepis ustawi termostat Nest.

1627370681 738 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu

W sekcji „Które urządzenie?” wybierz termostat Nest, a następnie dotknij „Gotowe”.

1627370681 774 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu

W sekcji „Temperatura” wprowadź temperaturę, na którą chcesz ustawić termostat Nest, a następnie dotknij „Gotowe”.

1627370682 948 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu

W sekcji „Stopnie w” wybierz „Fahrenheit” lub „Celsjusz”.

1627370682 694 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu


Stuknij w „Dodaj” u dołu, aby utworzyć nowy przycisk DO. Przycisk pojawi się teraz na stronie głównej aplikacji przycisku DO, gdzie możesz go dotknąć, aby ustawić termostat Nest na tę temperaturę.

1627370682 421 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu

Po utworzeniu przycisku DO dla termostatu Nest możesz utworzyć ich więcej i ustawić je na różne temperatury. Na przykład możesz mieć przycisk nieco lepszej temperatury, gdy masz gości, a następnie inny przycisk do zmiany termostatu na normalną, oszczędzającą pieniądze temperaturę, w której nosisz sweter. Możesz nawet mieć przycisk do obniżania temperatury o kilka stopni w nocy.

Stamtąd możesz dodać te przyciski do ekranu głównego telefonu w systemie Android (lub Centrum powiadomień na iPhonie lub iPadzie), aby uzyskać szybszy dostęp, tak jak każdy inny przycisk DO. Aby to zrobić, przytrzymaj na ekranie głównym swojego Urządzenie z systemem Android i wybierz „Widżety”. Stamtąd znajdź widżet przycisku DO i przeciągnij go na ekran główny.

1627370682 858 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu

Na iPhonie i iPadzie dotkniesz „Edytuj” u dołu Centrum powiadomień i dodasz widżet przycisku DO. Stamtąd Twoje przyciski DO pojawią się w sekcji „Dzisiaj” w Centrum powiadomień.

1627370682 115 Jak dodac ustawienia termostatu Nest do ekranu glownego telefonu

Sprawdź nasz przewodnik konfiguracji DO w sekcji „Prawdziwa magia: widżety przycisków DO”, aby uzyskać więcej informacji.

Jedynym problemem z widżetem iOS jest to, że nazwa przycisku DO pojawia się tylko przez około sekundę na początku, gdy po raz pierwszy otworzysz Centrum powiadomień, więc będziesz chciał się upewnić, który przycisk jest który i zapamiętać je na przyszłość .

Czy ten post był pomocny?