Skip to content

Jak grać w halloweenową grę Reddit „Spooky Bananas” — recenzja Geek

29 de październik de 2022
06e58ace 1024x576 1

obraz z gry Reddit Spooky Bananas.

Jeśli masz ochotę na beztroski strach na Halloween, może nadszedł czas, aby odwiedzić Reddit. Nowa gra ukrywająca się w pasku menu Reddita, o nazwieUpiorne Bananypozwala kontrolować ducha Snoo, który unosi się wokół, jedząc banany.

To nie jest najbardziej skomplikowana gra. Twoim celem jest zebranie jak największej liczby bananów w ciągu 60 sekund. Nie ma przeszkód, niebezpieczeństw ani strachu przed skokiem. Ale użytkownicy Reddita już walczą o to, kto może uzyskać najwyższy wynik, a osobiście chciałbym zostać zwycięzcą.

GraćUpiorne Banany, otwórz witrynę Reddit (lub dowolny subreddit) w przeglądarce na komputerze. Następnie kliknij ikonę banana na pasku menu. Twój ekran stanie się ciemny (chyba że masz już włączony tryb ciemny) i gra się rozpocznie.

Jedna rzecz do zapamiętania;Upiorne Banany jest o wiele prostsze w małym oknie przeglądarki. Jeśli okaże się, że gra jest zbyt trudna na twoim ogromnym ultraszerokim monitorze, wyłącz przeglądarkę z trybu pełnoekranowego i spróbuj jeszcze raz.

TheUpiorne Banany gra została uruchomiona 25 lub 26 października. Reddit nie ogłosił formalnie gry, przynajmniej o ile nam wiadomo.

Czy ten post był pomocny?