Skip to content

Jak grać w „Nintendo Switch Sports” bez niszczenia telewizora — recenzja Geek

8 de maj de 2022

Zepsuty telewizor odtwarzający „Nintendo Switch Sports”

W porządku, musimy usiąść i porozmawiać. Ludzie już psują telewizory podczas grania Nintendo Switch Sportten Wii Sports dalszy ciąg. To zabawne i nostalgiczne, ale błagam, nie popełniaj tych samych błędów, które popełniliśmy w 2006 roku. Ludzkość jest zdolna do znacznie więcej, prawda?

Może za bardzo wierzę w ludzkość. W każdym razie już wiesz, dlaczego ludzie psują telewizory za pomocą Wii Sports kontynuacja — nie noszą paska na nadgarstek Wiimote. Mam na myśli pasek na nadgarstek Joy-Con, czy cokolwiek.

  • Każda konsola Nintendo Switch (lub oficjalny kontroler Switch) jest dostarczana z zestawem pasków Joy-Con. To małe plastikowe rzeczy, które można wsunąć na każdym Joy-Conie. A dzięki jakimś magicznym zaklęciom, a może nauce, ten pasek sprawia, że ​​Joy-Con nie wyleci Ci z ręki i nie wstrząśnie członkami Twojej rodziny.

    Teraz rozumiem, że paski Joy-Con można łatwo zgubić. To wina Nintendo — firma nie powinna nam ufać, że będziemy śledzić mały, oszczędzający telewizor sprzęt. Ale możesz kupić nowe paski, stary. Nie są nawet tak drogie – to znaczy, są sposób taniej niż nowy telewizor!

    Jeśli zgubiłeś paski Joy-Con i planujesz grać w Wii Sports sequel, proszę kupić nowe paski. Najpopularniejsza opcja na Amazon kosztuje tylko 12 USD i jest dostępna w wielu uroczych kolorach. Możesz nawet kupić zapasowe skorupy, aby pasek Joy-Con wyglądał super fajnie i retro, jeśli to twój problem.

    Jak grac w „Nintendo Switch Sports bez niszczenia telewizora —

    Czy ten post był pomocny?