Skip to content

Jak korzystać z kanału Roku, aby być na bieżąco z nowymi odcinkami swoich programów

27 de lipiec de 2021
roku my feed featured

Gdy użytkownicy DVR chcą nadrobić zaległości w swoich ulubionych programach, przechodzą do sekcji nagrań, a wszystko jest w jednym miejscu. Nożyce do kabli nie mają tego luksusu: niektóre programy są na Hulu, inne na Amazon, a wiele jest oferowanych tylko na stronie internetowej konkretnego kanału telewizyjnego.

Roku rozwiązuje ten problem za pomocą „Mojego kanału”, sekcji ekranu głównego, która powiadamia Cię, gdy nowe odcinki obserwowanego przez Ciebie programu są dostępne na zainstalowanym przez Ciebie kanale. Możesz go również użyć, aby dowiedzieć się, kiedy film, który chcesz obejrzeć, jest dostępny do przesyłania strumieniowego. Wielu użytkowników Roku całkowicie ignoruje tę funkcję, a to szkoda: znacznie ułatwia odkrywanie, co jest tam, gdzie jest.

Pokazaliśmy już, jak przeszukiwać każdą usługę przesyłania strumieniowego za pomocą Roku i jest to najłatwiejszy sposób na dodanie programu lub filmu do swojego kanału. Rozpocznij wyszukiwanie za pomocą przycisku wyszukiwania głosowego na pilocie lub funkcji „Szukaj” na pasku bocznym, jeśli pilot nie umożliwia wyszukiwania głosowego.

1627399949 511 Jak korzystac z kanalu Roku aby byc na biezaco z

Tutaj możesz przeglądać sezony, aby przesyłać strumieniowo i kupować, lub możesz przewinąć w dół do opcji „Obserwuj na Roku” na dole listy.

1627399949 150 Jak korzystac z kanalu Roku aby byc na biezaco z

Wybierz tę opcję, a zobaczysz, które z Twoich kanałów obsługują tę funkcję.

1627399950 423 Jak korzystac z kanalu Roku aby byc na biezaco z


Wybierz „OK” i oficjalnie śledzisz program. Za każdym razem, gdy pojawi się gdzieś nowy odcinek, otrzymasz powiadomienie w sekcji „Mój kanał”.

Jak korzystac z kanalu Roku aby byc na biezaco z

Kliknij dowolne powiadomienie, a zobaczysz, gdzie oferowany jest najnowszy odcinek.

1627399950 749 Jak korzystac z kanalu Roku aby byc na biezaco z

Jak widać, najnowszy odcinek The Americans jest dostępny dla abonentów telewizji kablowej w FXNow lub w sprzedaży w dwóch witrynach za 2 dolary.

1627399950 230 Jak korzystac z kanalu Roku aby byc na biezaco z

Jeśli wolisz nie szukać wielu programów i filmów do naśladowania, kanał domyślnie oferuje kilka opcji. Przejdź do Mojego kanału na ekranie głównym i sprawdź jedną z domyślnych sekcji. Jeśli przejdziesz do „Filmy wkrótce”, zobaczysz listę filmów, które są obecnie w kinach.

1627399951 760 Jak korzystac z kanalu Roku aby byc na biezaco z

Obserwuj je teraz, a dowiesz się, kiedy będą dostępne do oglądania na Twoim Roku.

To wcale nie jest doskonały system, ale jest to przyzwoity sposób, aby dowiedzieć się, kiedy coś, co chcesz zobaczyć, jest dostępne. Dodaj teraz kilka programów i filmów, aby później natknąć się na nie.

Czy ten post był pomocny?