Skip to content

Jak korzystać ze skrótów opartych na gestach na ekranie blokady iOS

21 de lipiec de 2021
1626848369 banner

Urządzenia iOS po jailbreaku mają wiele przydatnych aplikacji. Jeśli chcesz mieć łatwy dostęp do prostych zadań, ale nie chcesz odblokowywać telefonu ani narażać swojego bezpieczeństwa, LockGestures jest dla Ciebie.

(Zdjęcie autorstwa Bredgur)

Zdjęcie 26 sierpnia 2 50 32 AM

LockGestures to aplikacja Cydia na iOS, która umożliwia łatwy dostęp do różnych funkcji za pomocą skrótów gestów z ekranu blokady. Po zainstalowaniu przejdź do Ustawień.

Zdjęcie 26 sierpnia 2 41 59 AM

U góry znajdziesz ustawienie, dla którego chcesz uruchomić aplikację, używając tej akcji.

Zdjęcie 26 sierpnia, 2 41 36 AM

Gdy użyjesz gestu do uruchomienia tej aplikacji, zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do niej z ekranu blokady, chociaż nadal będziesz musiał wprowadzić kod zabezpieczający, jeśli masz taki zestaw.

Zdjęcie 26 sierpnia 2 42 49 AM

Możesz włączać i wyłączać poszczególne gesty, a także konfigurować różne czynności, takie jak dostosowywanie jasności i sterowanie muzyką. Jedna szczególna opcja – Quickcall – omija kod zabezpieczający i przenosi Cię bezpośrednio do klawiatury, dzięki czemu możesz nawiązać połączenie.

Zdjęcie 26 sierpnia 3 50 56 AM

Możesz nawet wyświetlić okno dialogowe Opcje zasilania.


LockGestures to świetna aplikacja dla tych, którzy nie chcą odblokowywać i wprowadzać hasła za każdym razem, gdy chcesz dostosować jasność lub wykonać szybkie połączenie. Funkcjonalność jest również dość niepozorna, na wypadek, gdyby ktoś zabrał Twój telefon. Za jedyne 1 USD jest również naprawdę tani w porównaniu z innymi opcjami na Cydii. Możesz to również sprawdzić, jeśli przeniosłeś się na iOS z CyanogenMod, który ma podobną funkcjonalność.

Czy ten post był pomocny?