Skip to content

Jak łatwo znaleźć dyski za pomocą dysku biurkowego

3 de sierpień de 2021
1110

Jedną z większych irytacji systemu Windows jest podłączenie dysku flash USB, słysząc dzwonek, a dysku nie ma w Moim komputerze. Dzisiaj przyjrzymy się bezpłatnemu narzędziu Desk Drive, które umieszcza skrót do dowolnego dysku w twoim systemie.

Jakiś czas temu pokazaliśmy, jak znaleźć brakujący dysk USB, który działa doskonale, jednak może to być dość nużące, jeśli musisz to zrobić kilka razy dziennie. Instalacja Desk Drive jest szybka i łatwa dzięki kreatorowi instalacji.

To narzędzie jest proste w użyciu i bardzo skuteczne. Po instalacji wszystkie dyski wymienne zostaną wykryte, a skrót umieszczony na pulpicie. Znajduje się na pasku zadań i monitoruje wszystkie nowo dodane dyski. Możesz także automatycznie otworzyć nowe dyski, aby pokazać ich zawartość.

1627991471 103 Jak latwo znalezc dyski za pomoca dysku biurkowego

Kliknij ikonę, aby wyświetlić menu ustawień, w którym decydujesz, które dyski rozpoznać lub wykluczyć. Desk Drive natychmiast rozpoznaje również płyty DVD i CD, więc nie trzeba już otwierać Eksploratora Windows w celu ręcznego otwarcia dysku.

Napęd

Pobierz dysk biurkowy dla systemu Windows XP i Vista

Czy ten post był pomocny?