Skip to content

Jak nagrywać filmy w trybie portretowym za pomocą telefonu Samsung Galaxy

26 de grudzień de 2022
Samsung Galaxy camera

aparat Samsunga Galaxy

Kiedy słyszysz „Tryb portretowy”, prawdopodobnie myślisz o zdjęciach selfie z rozmytym tłem. Jeśli masz telefon Samsung Galaxy, możesz zastosować ten sam efekt do filmów, aby uzyskać nieco kinowy wygląd.

W aplikacji aparatu Samsung na telefony Galaxy dostępnych jest wiele różnych trybów. „Wideo portretowe” to takie, o którym niewiele osób wie, a może przynieść całkiem fajne rezultaty. Jednak może to również być bardzo trafione lub chybione. Zastosowanie fałszywego efektu głębi ostrości jest znacznie trudniejsze w przypadku poruszających się obiektów.

Aby skorzystać z funkcji „Portret wideo”, po prostu otwórz aplikację aparatu i dotknij przycisku „Więcej” na pasku narzędzi. Stamtąd wybierz „Portret wideo”.

Podobnie jak w przypadku trybu portretowego dla zdjęć, obiekt musi znajdować się w określonej odległości od aparatu, aby zadziałał. Pomoże Ci w tym aplikacja aparatu z tekstem u góry wizjera.

Wskazówki dotyczące portretów wideo.

Gdy pojawi się komunikat „Gotowe”, możesz rozpocząć nagrywanie! Efekt nie jest super mocny, co jest dobrą rzeczą. Bardziej subtelny efekt sprawia, że ​​​​wygląda bardziej, jakby zostało zrobione fantazyjnym aparatem. To tylko jedno z wielu narzędzi w twoim arsenale z aparatem Samsung.

Czy ten post był pomocny?