Skip to content

Jak (naprawdę) całkowicie wyłączyć UAC w systemie Windows 7?

28 de lipiec de 2021
1627468058 image2

Jedną z najlepszych zmian funkcji w systemie Windows 7 jest znacznie ulepszony system kontroli konta użytkownika z suwakiem, aby łatwo kontrolować, jak bardzo denerwuje Cię funkcja zabezpieczeń. Ale co jeśli chcesz? naprawdę całkowicie wyłączyć UAC?

Aktualizacja: Po wykonaniu kilku dalszych testów zdałem sobie sprawę, że przeciągnięcie suwaka w dół spowoduje ustawienie tego samego klucza rejestru. Tak więc ustawienie klucza rejestru spowoduje wyłączenie UAC, podobnie jak przeciągnięcie suwaka w dół. Sztuczka polega na tym, że musisz zrestartować komputer później!

Niestety nie ma możliwości całkowitego wyłączenia UAC z interfejsu użytkownika — oczywiście możesz przeciągnąć suwak do końca, aby upewnić się, że nigdy nie zobaczysz powiadomienia, ale UAC nadal działa za kulisami, więc musisz kontynuować „ Uruchom jako administrator” dla dowolnego używanego narzędzia systemowego.

Wyłącz UAC za pomocą interfejsu GUI

Wejdź do Panelu sterowania i wpisz ZAK w polu wyszukiwania lub zrób to z menu Start. Następnie przeciągnij suwak w dół.

Innym problemem jest to, że niektóre programy po prostu nie działają poprawnie z włączoną Kontrolą konta użytkownika, zwłaszcza stare oprogramowanie, które prawdopodobnie i tak powinieneś zaktualizować.

Ważna uwaga:


Zmiana ustawień bezpieczeństwa UAC nie jest dobrą rzeczą i nie powinieneś tego robić. Te ustawienia mają na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa i zapobieganie okropnym problemom z zabezpieczeniami, które nękają system Windows XP i wcześniejsze wersje.

Wyłącz UAC za pomocą hackowania rejestru

Ponieważ jedynym sposobem całkowitego wyłączenia UAC we wszystkich wersjach systemu Windows 7 jest włamanie do rejestru Aby wyłączyć UAC za pośrednictwem rejestru, musisz przejść do pola wyszukiwania w menu Start i wpisać regedit.exe i przejdź do następującego klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE OPROGRAMOWANIE Microsoft Windows Aktualna wersja Zasady System

Po prawej stronie powinieneś zobaczyć ustawienie EnableLUA, które będziesz chciał dostosować w następujący sposób:

  • Kontrola konta użytkownika włączona: 1
  • Kontrola konta użytkownika wyłączona: 0

Wyłącz regedit UAC

Aby ustawienie zaczęło obowiązywać, musisz ponownie uruchomić komputer, niezależnie od tego, czy jest włączony, czy wyłączony.

1627468058 323 Jak naprawde calkowicie wylaczyc UAC w systemie Windows 7

Wyłącz UAC w łatwy sposób za pomocą pliku hakerskiego rejestru do pobrania

Wystarczy pobrać, rozpakować i dwukrotnie kliknąć dołączony plik ReallyDisableUAC-Win7.reg, aby wyłączyć UAC. Aby ustawienie zaczęło obowiązywać, musisz ponownie uruchomić komputer.


Istnieje również dołączony plik hackowania rejestru, aby ponownie go włączyć.

Pobierz plik hackowania rejestru ReallyDisableUAC-Win7

Czy ten post był pomocny?