Skip to content

Jak naprawić błąd „IPhone został wykryty, ale nie można go zidentyfikować” w iTunes?

15 de lipiec de 2021
img 58530f6442cce

Gdy Twój iPhone lub urządzenie iOS ma niestabilne połączenie z systemem Windows, jest to trochę frustrujące. Jednak przy odrobinie rozwiązywania problemów możesz na dobre usunąć wykryty, ale niezidentyfikowany błąd.

Nie tylko wielu czytelników napisało z prośbą o pomoc w sprawie błędu „Wykryto iPhone’a, ale nie można go zidentyfikować”, ale jest to problem, przez który sami cierpieliśmy. Wypróbowaliśmy szeroką gamę rozwiązań, ale brakowało wszystkich z wyjątkiem jednego. Użycie innego kabla USB niczego nie naprawiło, zmiana portów USB niczego nie naprawiła, a aktualizacja lub ponowna instalacja poszczególnych komponentów Apple/Windows (takich jak poszczególne sterowniki) nic nie dały. Możesz ich spróbować, ale jest tylko jedna rzecz, która zadziałała dla nas.

Odinstalowaliśmy programiTunes i każdą powiązaną aplikację pomocniczą w określonej kolejności, a następnie zainstalowaliśmy je ponownie — i wszystko naprawiliśmy. Tak, jest trochę długi i denerwujący, ale czasem trzeba ugryźć kulę i zacząć od zera.

Po pierwsze, po pierwsze, pobierz najnowszą edycję iTunes dla Windows tutaj— za chwilę będzie nam potrzebny.

Po drugie, przejdź do menu „Odinstaluj lub zmień program” w systemie Windows znajdującego się w Panelu sterowania> Programy> Programy i funkcje (lub możesz po prostu kliknąć Windows + R i wpisać „appwiz.cpl”, poręczny skrót Panelu sterowania, w Uruchom okno dialogowe.

Najpierw znajdź wpis „iTunes”. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i odinstaluj.

Jak naprawic blad „IPhone zostal wykryty ale nie mozna go


Po pierwszym odinstalowaniu iTunes przejdź do odinstalowania następujących wpisów, w przedstawionej kolejności:

  • Aktualizacja oprogramowania Apple
  • Wsparcie dla urządzeń mobilnych Apple
  • Bonjour
  • Wsparcie aplikacji Apple Apple

Po usunięciu iTunes i wszystkich aplikacji pomocniczych uruchom ponownie komputer. Po ponownym uruchomieniu komputera uruchom pobrany przed chwilą instalator iTunes. Instalator nie tylko ponownie zainstaluje iTunes, ale wszystkie aplikacje, które właśnie usunęliśmy. Uruchom ponownie komputer jeszcze raz, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku, a następnie podłącz urządzenie z systemem iOS do komputera za pomocą kabla USB — teraz, ze skrzyżowanymi palcami, bezbłędne działanie.

Czy ten post był pomocny?