Skip to content

Jak obejrzeć nowy program specjalny na Dzień Matki „Fistaszki” – Recenzja Geek

7 de maj de 2022
fff5c6cf 1024x576 1

Klasyka Orzeszki ziemne postacie powracają z nową ofertą na Dzień Matki. NazywaSnoopy prezentuje: mamie (i tacie) z miłością, ten specjalny koncentruje się na Miętowej Patty, która mieszka z ojcem, ale nie z matką. Ale gdzie możesz oglądać nowe? Orzeszki ziemne specjalny?

Gdybyś przeoczył, Orzeszki ziemne oraz Charlie Brown treści są teraz dostępne wyłącznie dla Apple TV+. I nie mówię tu tylko o starych rzeczach — studio animacji WildBrain opracowało kilka nowychOrzeszki ziemne filmy i programy w usłudze strumieniowej Apple TV+, w tym Pokaz Snoopy’egoi to nowe wydarzenie specjalne z okazji Dnia Matki.

  • Zbliża się Dzień Matki, a cała ekipa jest podekscytowana — z wyjątkiem Miętowego Pasztetu. Dla niej to przypomnienie, że nie dorastała z mamą. Ale dobry kumpel Marcie pomaga Peppermint Patty zobaczyć, że rodziny mają różne kształty i rozmiary.

    Niestety, jeśli chcesz oglądać, musisz dołączyć do Apple TV+Snoopy prezentuje: mamie (i tacie) z miłością. Ale Apple TV+ jest domem dla kilku popularnych usług, w tym Ted Lasso oraz Poranny pokaz. Po obejrzeniu nowego może się okazać, że trzymasz się usługi Orzeszki ziemne specjalny.

    Usługa Apple TV+ kosztuje 5 USD miesięcznie, ale po rejestracji dostępna jest 7-dniowa bezpłatna wersja próbna. Aha, a jeśli niedawno kupiłeś produkt Apple (iPhone, Mac, iPad, cokolwiek), możesz odebrać trzy miesiące Apple TV+ za darmo. Po prostu otwórz usługę na urządzeniu zalogowanym przy użyciu swojego Apple ID, aby uzyskać rozszerzoną wersję próbną. (Ta sztuczka nie działa, jeśli w przeszłości wykorzystałeś rozszerzoną wersję próbną Apple TV+).

    Czy ten post był pomocny?