Skip to content

Jak obejrzeć wydarzenie premierowe Samsung Galaxy Z Fold 4 – Recenzja Geek

10 de sierpień de 2022
ff4c6eec

Samsung Galaxy Unpacked Wydarzenie Sierpień 2022

Czy jesteś gotowy na następną generację składanych telefonów? Oczekuje się, że Samsung ujawni swoje Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4 podczas transmisji na żywo Unpacked 10 sierpnia. A jeśli obudzisz się o przyzwoitej godzinie, możesz oglądać tę transmisję na żywo w miarę jej rozwoju.

Wydarzenie Galaxy Unpacked odbędzie się 10 sierpnia o godz. 9:00 czasu wschodniego (6 rano czasu PT). Transmituje za darmo na YouTube, stronie Samsunga i Twitterze. Osoby z goglami VR mogą również oglądać transmisję w metawersie Samsung „847X”.

Spodziewamy się, że podczas tego wydarzenia Samsung ujawni swoje smartfony Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4. Oba telefony oferują stopniowe ulepszenia w stosunku do swoich poprzedników, w tym nowe procesory Snapdragon 8 Gen 1. Warto zauważyć, że Galaxy Z Fold 4 powinien być nieco mniej wąski niż jego poprzednik.

Przecieki wskazują, że podczas tego wydarzenia Samsung mógłby również zaprezentować swoją linię Galaxy Watch 5. Może pojawić się również nowa para wkładek dousznych Samsung, ponieważ podczas zeszłorocznej imprezy (która odbyła się również 10 sierpnia) Samsung zaprezentował Galaxy Buds Pro wraz ze składanymi słuchawkami.

Jeśli chcesz uzyskać zniżkę na składane telefony Samsung nowej generacji, powinieneś zarezerwować telefon już teraz. Możesz także zapisać się do naszego bezpłatnego biuletynu, aby otrzymywać codzienne aktualizacje techniczne i oferty.

Czy ten post był pomocny?