Skip to content

Jak oglądać filmy z YouTube zsynchronizowane ze znajomymi?

25 de lipiec de 2021
Screen Shot 2018 05 01 at 10.56.32 AM

Oglądanie śmiesznych filmów na YouTube jest po prostu lepsze z przyjaciółmi, ale jeśli twoi towarzysze, którzy kochają YouTube, mieszkają w połowie kraju, nadal istnieje sposób, aby wspólnie cieszyć się tymi filmami o kotach.

Teraz najbardziej oczywistą metodą (choć niezbyt prostą) jest zadzwonić lub wysłać wiadomość do znajomych i podać im link do filmu na YouTube. Potem w jakiś sposób zdobądźcie się, aby jednocześnie nacisnąć przycisk odtwarzania – i miej nadzieję, że wszystko się uda.

Na szczęście dostępnych jest wiele usług i aplikacji, które sprawiają, że oglądanie filmów z YouTube razem ze znajomymi jest łatwym i usprawnionym procesem. Naszym ulubionym z tej grupy jest UdostępnijTube. Jest bezpłatny i łatwy w użyciu, nie wymaga rejestracji, a nawet możesz utworzyć kolejkę, do której każdy z Twoich znajomych może dodać, a także wyszukiwać filmy bezpośrednio z interfejsu ShareTube.

Aby rozpocząć, przejdź do Strona główna ShareTube. Wpisz nazwę swojego „pokoju”, a następnie kliknij przycisk „Utwórz pokój”.

1627223747 569 Jak ogladac filmy z YouTube zsynchronizowane ze znajomymi

Na następnym ekranie wpisz nazwę użytkownika i naciśnij Enter na klawiaturze.

1627223747 884 Jak ogladac filmy z YouTube zsynchronizowane ze znajomymi


Następnie będziesz chciał zaprosić swoich znajomych do przyłączenia się. W prawym górnym rogu znajduje się mała sekcja zaproszeń, w której możesz tweetować lub publikować na Facebooku. Jeśli potrzebujesz tylko adresu URL do pokoju, kliknij ikonę Twittera i skopiuj link z tweeta. To trochę irytujące, ale nic zbyt uciążliwego.

1627223748 693 Jak ogladac filmy z YouTube zsynchronizowane ze znajomymi

Gdy Twoi znajomi otrzymają link i dołączą do pokoju, akcja może się rozpocząć. Możesz wyszukiwać filmy w YouTube lub wkleić link do filmu w YouTube, jeśli go znasz. Odtwarzany jest automatycznie pierwszy film. Możesz kontynuować wyszukiwanie i dodawanie filmów z YouTube do kolejki, nawet podczas odtwarzania bieżącego filmu.

1627223748 20 Jak ogladac filmy z YouTube zsynchronizowane ze znajomymi

Po prawej stronie znajduje się również funkcja czatu, w której możesz dodawać swoje reakcje i rozmawiać ze znajomymi podczas odtwarzania wideo YouTube.

1627223748 466 Jak ogladac filmy z YouTube zsynchronizowane ze znajomymi

Jeśli wolisz mieć możliwości czatu wideo, istnieje usługa o nazwieSpojrzenieto jest podobne do ShareTube, ale pozwala także na czat wideo ze znajomymi podczas oglądania filmu na YouTube. Jednak Gaze nie pozwala na wyszukiwanie filmów w interfejsie ani nie pozwala na tworzenie kolejki.

Czy ten post był pomocny?