Skip to content

Jak oglądać Marcowe szaleństwo online bez abonamentu kablowego?

3 de sierpień de 2021
shutterstock 396222574

Marzec jestten największy miesiąc w roku dla koszykówki uniwersyteckiej. Jeśli chcesz zobaczyć całą akcję March Madness, ale nie masz aktywnej subskrypcji kablowej, oto najlepsze sposoby na strumieniowe przesyłanie wszystkich 67 gier. To dużo piłki.

Aby mieć pewność, że złapiesz każdą grę, będziesz potrzebować czterech kluczowych kanałów: CBS, TNT, TBS i truTV. Między nimi nie przegapisz ani jednego zacięcia, trzeciego sprzęgła ani wątpliwego połączenia. Dostaniesz to wszystko.

Kiedy jest Marcowe Szaleństwo?

Głównie w marcu.

Ale poważnie, jest kilka dat, o których musisz pamiętać:

 • 11 marca:Wybór niedziela
 • 13-14 marca:Pierwsza czwórka
 • 15-16 marca: Pierwsza runda
 • 17-18 marca:Druga runda
 • 22-23 marca:Słodka 16
 • 24-25 marca:Elitarna ósemka
 • 31 marca:Finałowa czwórka
 • 2 kwietnia:Mistrzostwo

Oto gdzie (i jak) oglądaćto wszystko.

Oficjalna aplikacja marcowe szaleństwo na żywo

Jak ogladac Marcowe szalenstwo online bez abonamentu kablowego

Aplikacja March Madness Live — dostępna dla iOS, Android, Telewizja przeciwpożarowa, Okna 10, Xbox One, Roku, oraz sieć—będzie twoim punktem wyjścia do każdej gry. Jeśli masz Apple TV, dzięki tej aplikacji możesz nawet oglądać trzy gry jednocześnie. Schludny.

Największym minusem jest to, że dostajesz tylko trzy godziny za darmo – po tym musisz zalogować się u swojego dostawcy telewizji kablowej. A ponieważ mówimy o robieniu tego bez abonamentu kablowego, są szanse, że to nie zadziała dla Ciebie.


Warto jednak wspomnieć, że nawet po upływie tych trzech godzin nadal będziesz mógł złapać wszystkie gry, które są na CBS, bez logowania się do operatora telewizji kablowej. Są one legalnie bezpłatne. Przynajmniej to jest coś.

Opcje pakietu strumieniowego przesyłania telewizji

Więc nie masz (ani nie chcesz) kabla. Szanuję to, ale nie ma nic złego w uruchamianiu pakietu streamingowego, aby złapać March Madness. Piękną rzeczą w tym jest to, że można go kupić na miesiąc, a potem po prostu anulować. Ponieważ wszystko jest przesyłane strumieniowo, w zasadzie nie ma konfiguracji. Oto podział pakietu, którego będziesz potrzebować na głównych platformach streamingowych:

 • Temblak: Będziesz potrzebować pakietu Blue, który kosztuje 25 USD miesięcznie. CBS jednak brakuje.
 • YouTube TV:Za 35 USD miesięcznie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz. Warto jednak zauważyć, że nie jest to jeszcze dostępne we wszystkich lokalizacjach.
 • DirectTV teraz: Będziesz potrzebować pakietu Live A Little za 35 USD/mies. Daje to dostęp do wszystkich wymaganych kanałów.
 • PlayStation Vue: Pakiet Core za 40 USD zapewni Ci wszystkie cztery potrzebne kanały.
 • Telewizja Hulu:Za 40 USD miesięcznie możesz korzystać ze wszystkich kanałów.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę monety, możesz po prostu wybrać Pakiet chusty o wartości 25 USD a następnie oglądaj mecze CBS za pośrednictwem aplikacji March Madness Live. Jeśli wydaje się to zbyt kłopotliwe, zalecamy korzystanie z YouTube TV ze względu na jego prostotę — nie ma potrzeby sortowania pakietów ani niczego. Wystarczy zryczałtowana opłata, a otrzymasz wszystkie potrzebne kanały. Jeśli YouTubeTV nie jest dostępny w Twojej okolicy, DirecTV Now to kolejny najlepszy wybór.

Jak oglądać poza Stanami Zjednoczonymi: użyj VPN

Wszystkie te metody działają świetnie, jeśli jesteś w USA, ale co jeśli… cóż, nie? Dla Ciebie też jest rozwiązanie: VPN.

Musisz znaleźć dobrą usługę VPN — ogólnie polecamy SilnyVPN ze względu na niezawodne połączenie, łatwość obsługi i rozsądną cenę — choć jeśli masz już preferowanego klienta, idź na to.

Jeśli w ogóle znasz VPN, to znasz już metodologię tutaj: połącz się z serwerem w Stanach Zjednoczonych, a następnie używaj swojej platformy do przesyłania strumieniowego jak zwykle.


Oczywiście niektóre z tych opcji mogą nie działać dobrze z VPN. Na przykład, ponieważ YouTube TV nadal podlega ograniczeniom geograficznym nawet w Stanach Zjednoczonych, prawdopodobnie nie jest to świetny wybór dla tego systemu. Zamiast tego zalecamy rozpoczęcie od Chusta TV oraz aplikację March Madness Live.

Życzenia powodzenia.

Źródło obrazu: Al Sermeno Fotografia / Shutterstock.com

Czy ten post był pomocny?