Skip to content

Jak oglądać na żywo World Series 2017

2 de sierpień de 2021
2017 World Series

World Series 2017 jest oficjalnie tutaj. Jeśli chcesz uchwycić całą akcję, oto różne sposoby oglądania serialu na telewizorze lub urządzeniu mobilnym.

Los Angeles Dodgers zmierzy się z Houston Astros, z których drugi nigdy nie wygrał World Series, a pierwszy nie wygrał wszystkiego od 1988 roku. i skład, który może bardzo dobrze uderzyć piłkę.

Co ważniejsze jednak, będziesz chciał oglądać mecze, niezależnie od tego, czy jest to w domu na telewizorze, czy w podróży za pomocą urządzenia mobilnego. Oto kilka sposobów na uchwycenie całej akcji.

Bezprzewodowo

Jak ogladac na zywo World Series 2017

Być może najłatwiejszym i najtańszym sposobem oglądania World Series w tym roku jest oglądanie go na antenie za pomocą prostej anteny telewizyjnej, ponieważ wszystkie siedem meczów będzie transmitowanych na FOX, a każdy mecz rozpocznie się o 20:00 czasu wschodniego.

Jeśli nie masz jeszcze konfiguracji anteny telewizyjnej, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, jak zacząć. Jeśli masz już skonfigurowaną antenę, upewnij się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby uzyskać najlepszy możliwy odbiór — niezależnie od tego, czy wymaga to wymiany obecnej anteny na właściwą, czy po prostu przeniesienia jej w bardziej optymalne miejsce.

MLB.TV

1627893394 324 Jak ogladac na zywo World Series 2017

Jeśli będziesz poza domem i chcesz oglądać World Series na urządzeniu mobilnym, MLB.TV to jedna opcja — uzyskasz dostęp do wszystkich gier World Series, ale jest duże zastrzeżenie.


Oprócz płacenia za subskrypcję MLB.TV (24,99 USD na oglądanie World Series, jeśli jeszcze nie masz subskrypcji), musisz również zalogować się u dostawcy telewizji kablowej, aby oglądać gry. Jest to oczywiście ogromny problem, ale na szczęście nie jest to jedyna opcja przesyłania strumieniowego.

FOX Sports Go

1627893394 898 Jak ogladac na zywo World Series 2017

Chociaż nadal musisz zalogować się u dostawcy telewizji kablowej, aby skorzystać z FOX Sports Go, usługa jest przynajmniej darmowa na początku, co czyni ją lepszą opcją, jeśli chcesz streamować grę na swoim urządzeniu mobilnym. Jeśli nie masz abonamentu kablowego, być może hojny przyjaciel lub członek rodziny pozwoli ci pożyczyć swoje.

Aplikacja jest dostępna dla obu Android oraz Urządzenia z systemem iOS, i chociaż wolę interfejs użytkownika MLB.TV, jest to lepsze od konieczności płacenia za subskrypcję.

Czy ten post był pomocny?