Skip to content

Jak oglądać online Mistrzostwa Świata FIFA 2018 (bez kabla)

22 de lipiec de 2021
shutterstock 572757691

Największym wydarzeniem sportowym na świecie są Mistrzostwa Świata FIFA w Rosji, a jeśli chcesz oglądać mecze bez kabla, masz opcje — w zależności od tego, gdzie mieszkasz. Oto jak oglądać Mistrzostwa Świata online.

Omówimy konkretną sytuację w USA, Wielkiej Brytanii, Australii i Kanadzie oraz gdzie szukać informacji w innych krajach.

Masz problemy z omijaniem ograniczeń geograficznych? Użyj VPN

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z kraju ojczystego, czy po prostu mieszkasz w miejscu, które ma absurdalne ograniczenia dotyczące tego, co jest dostępne, rozwiązaniem na ominięcie ograniczeń jest zawsze korzystanie z VPN, co sprawi, że będziesz wyglądać tak, jakbyś pochodził z innej lokalizacji. Nasze typy VPN są następujące:

  • ExpressVPN – ten wybór VPN jest niesamowicie szybki, łatwy w użyciu i ma bardzo przyjaznych dla użytkownika klientów dla każdej platformy.
  • SilnyVPN – ta sieć VPN nie jest tak przyjazna dla użytkownika, ale jest bardzo szybka i wydaje się być przydatna do omijania ograniczeń, ponieważ nie jest tak dobrze znana.

Ogólnie rzecz biorąc, sposobem na ominięcie ograniczeń jest przełączenie serwera VPN do innego kraju, który ma dostęp do witryny, którą próbujesz wyświetlić. Jeśli nadal jest zablokowany, wypróbuj inny serwer. Obie opcje oferują bezpłatne wersje próbne, więc nie będziesz musiał płacić za coś, co nie działa dla Ciebie.

Jak oglądać Mistrzostwa Świata online w USA?

W USA jest dwóch posiadaczy praw do Mistrzostw Świata 2018: Lis w języku angielskim i Telemundo po hiszpańsku. Żadne anglojęzyczne gry nie będą dostępne do bezpłatnego przesyłania strumieniowego online, chociaż gry w fazie grupowej będą dostępne do bezpłatnego przesyłania strumieniowego w języku hiszpańskim za pośrednictwem Aplikacja NBC Sports, według Roku.


Warto zauważyć, że zarówno Fox, jak i Telemundo to tradycyjne sieci nadawcze w USA, co oznacza, że ​​możesz je potencjalnie oglądać za darmo za pomocą anteny telewizyjnej, jeśli sygnał może być odebrany w Twojej okolicy. Możesz nawet skonfigurować Plex PVR i oglądaj za pomocą tabletu lub telefonu. Nie możesz jednak oglądać w ten sposób każdej gry, ponieważ Fox i Telemundo transmitują tylko ograniczoną liczbę gier na swoich bezpłatnych stacjach.

  • Lis transmituje 38 z 64 meczów turnieju w sieci Fox TV — patrz pełny harmonogram tutaj. Kudos to Fox tutaj: jest to rekordowa liczba transmisji meczów w języku angielskim w Stanach Zjednoczonych. Pozostałe mecze będą emitowane w FS1, sportowej sieci kablowej.
  • Telemundo transmituje 56 z 64 gier w swojej sieci telewizyjnej — zobacz pełny harmonogram tutaj. Pozostałe 8 meczów będzie transmitowanych w hiszpańskiej sieci kablowej Universo. Oznacza to, że możesz oglądać więcej meczów, pod warunkiem, że zgadzasz się z hiszpańskimi komentatorami.

Jeśli masz login telewizji kablowej: użyj aplikacji Fox Sports Go

Jeśli masz abonament telewizji kablowej (lub dostęp do hasła rodzica do telewizji kablowej), wszystko gotowe: możesz oglądać każdy mecz Mistrzostw Świata na Fox Sports Go. Istnieją aplikacje na każdą platformę oferującą strumienie HD z każdej gry.

Brak kabla? Uzyskaj tanie logowanie do streamingu TV za pomocą Sling TV

Jeśli nie masz loginu kablowego, najtańszym i najłatwiejszym sposobem uzyskania dostępu jest zarejestruj się w Sling TV i otrzymaj pakiet Blue za 25 USD miesięcznie, który obejmuje zarówno FOX, jak i FS1. W każdym razie jesteśmy fanami Sling TV, ponieważ jest to świetna usługa, która ma naprawdę tanie plany, które pozwalają wybrać tylko te kanały, które są dla Ciebie ważne.

Sling ma aplikacje na prawie każdą platformę, dzięki czemu możesz oglądać gry w dowolnym miejscu. Ponadto, po zalogowaniu się do Sling TV, możesz również korzystać ze wszystkich aplikacji Fox Sports Go, wystarczy zalogować się przy użyciu swoich danych logowania Sling.

Jak ogladac online Mistrzostwa Swiata FIFA 2018 bez kabla

Warto zauważyć, że Sling działa tylko w USA. Z technicznego punktu widzenia możesz użyć VPN, aby ominąć ograniczenia i uzyskać dostęp do Sling z dowolnego kraju, ale wtedy napotykasz problem płacenia za Sling, co wymaga ważnej amerykańskiej karty kredytowej. Czytaliśmy historie osób korzystających z kart podarunkowych Sling (które można łatwo kupić online) do tworzenia kont spoza USA, ale to nie jest coś, co w ogóle testowaliśmy, więc nie możemy tego polecić.

Jak oglądać Mistrzostwa Świata online za pośrednictwem BBC lub ITV

Wielka Brytania jest interesująca, ponieważ BBC i ITV przez większość lat dzieliły się prawami do Mistrzostw Świata. 2018 nie jest wyjątkiem i można znaleźć te pełny harmonogram tutaj jeśli chcesz wiedzieć, która stacja ma jakie gry.


Jeśli jesteś poza Wielką Brytanią, nie będziesz mieć dostępu do strumieni, ponieważ są one ograniczone geograficznie. Możesz użyć ExpressVPN lub SilnyVPN aby ominąć ograniczenia i mimo to oglądać, wybierając serwer z Wielkiej Brytanii, ale warto zauważyć, że przynajmniej BBC stara się blokować VPN, więc często będziesz musiał zmieniać serwery, a to nie jest pewne.

Niezależnie od tego, czy faktycznie przebywasz w Wielkiej Brytanii, czy korzystasz z VPN, musisz użyć jednego z tych linków, aby oglądać online.

Wygląda na to, że TV Player ma wiele kanałów za darmo, wystarczy zarejestrować darmowe konto przy użyciu ważnego kodu pocztowego w Wielkiej Brytanii (podobnego do kodu pocztowego w USA).

Jak oglądać Mistrzostwa Świata w kanadyjskiej telewizji?

Bell Media Group – która jest właścicielem CTV, TSN i francuskojęzycznego RDS – ma kanadyjskie prawa do transmisji Mistrzostw Świata 2018. To zmiana od 2014 roku, kiedy CBC posiadało prawa i oferowało darmowy streaming na swojej stronie internetowej.

Tym razem sytuacja jest bardziej złożona. Transmisje w języku angielskim zostaną podzielone między CTV, która jest siecią nadawczą, i TSN, która jest sportową siecią kablową; harmonogram dostępny jest tutaj.

Możesz oglądać mecze nadawane na CTV za pomocą anteny, a gry CTV będą podobno również oferowane do przesyłania strumieniowego na Strona internetowa CTV. Możesz też oglądaj gry TSN online jeśli masz abonament kablowy.


I to wszystko, co można powiedzieć. Tak naprawdę nie ma kanadyjskiego odpowiednika Sling TV i podobnych usług, więc jedyną realną opcją oglądania każdej gry jest opłacenie kabla. Przepraszam, Kanada.

Jak oglądać mistrzostwa świata w australijskiej telewizji?

Jeśli jesteś w Australii, możesz oglądaj za darmo Mistrzostwa Świata za pomocą SBSi mają nie tylko aplikacje mobilne, ale mają nawet aplikację VR.

Uwaga: podczas gdy prawdopodobnie możesz użyć VPN, aby ominąć ograniczenia i oglądać Mistrzostwa Świata w ten sposób za darmo, jeśli mieszkasz gdzieś poza Australią, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przepustowość przesyłania strumieniowego po prostu nie będzie wystarczająco szybka.

Prawa do transmisji Mistrzostw Świata na całym świecie

Międzynarodowe prawa do transmisji Mistrzostw Świata to złożona sieć i zajęłoby wieki, aby określić, jak oglądać każdy mecz w każdym kraju na ziemi. Jeśli nie jesteś w Kanadzie, Wielkiej Brytanii lub USA, sprawdź ta lista posiadaczy praw do transmisji z 2018 r.. Dzięki temu dowiesz się, który kanał telewizyjny ma prawa do emisji gier, i możesz sprawdzić ich strony internetowe pod kątem potencjalnych opcji przesyłania strumieniowego. Powodzenia i ciesz się turniejem!

Kredyt zdjęciowy: topseller/Shutterstock.com

Czy ten post był pomocny?