Skip to content

Jak oglądać play-offy MLB 2018 na dowolnym urządzeniu?

5 de sierpień de 2021
IMG 4721 copy

Jeśli chcesz zobaczyć całą akcję podczas play-offów MLB 2018, istnieje kilka sposobów na oglądanie gier, zarówno na telewizorze, jak i na prawie każdym innym urządzeniu.

MLB.TV

Złotym standardem w streamingu meczów baseballowych jest MLB.TV. W sezonie regularnym możesz oglądać praktycznie dowolną grę (z wyjątkiem gier na rynku, które są nieaktywne). Jednak w okresie postseason sytuacja wygląda nieco inaczej.

1628181438 260 Jak ogladac play offy MLB 2018 na dowolnym urzadzeniu

Aby oglądać mecze play-off na MLB.TV, musisz nie tylko zapłacić za usługę przesyłania strumieniowego (co wynosi 24,99 USD za cały play-off), ale także musisz uwierzytelnić się przez dostawcę telewizji kablowej. Innymi słowy, aby przesyłać strumieniowo gry, potrzebujesz kabla.

Co więcej, MLB.TV nie transmituje strumieniowo każdego meczu play-off — kilka meczów National League nie jest dostępnych. Wydaje się, że FOX i sieć MLB mają wyłączne prawa do transmisji niektórych z tych gier. Będziesz jednak mógł obejrzeć każdy mecz American League, a także każdy mecz World Series.

Co więcej, MLB.TV jest obsługiwany na wszystkich rodzajach urządzeń, w tym konsolach do gier wideo, skrzynkach strumieniowych, TiVo, telewizorach inteligentnych, Chromecast i innych.

FOX Sports Go

1628181439 482 Jak ogladac play offy MLB 2018 na dowolnym urzadzeniu

Chociaż nie będziesz mógł oglądać wszystkich meczów play-off za pomocą FOX Sports Gousługa (i nadal musisz uwierzytelnić się przez dostawcę telewizji kablowej), jest przynajmniej bezpłatna, w przeciwieństwie do MLB.TV.


Dużym minusem jest to, że będziesz mógł oglądać tylko mecze nadawane na FOX, który niestety składa się tylko z National League Conference Series i World Series. Jest to jednak przynajmniej darmowa opcja, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo gry z urządzenia mobilnego.

Chusta TV

1628181439 846 Jak ogladac play offy MLB 2018 na dowolnym urzadzeniu

Jeśli nie masz kabla, nie masz pecha. Chusta TV oferuje kanały niezbędne do oglądania większości meczów play-off. Co więcej, nie ma żadnych umów z Sling TV, więc możesz się zarejestrować, a następnie anulować po zakończeniu play-offów.

Z pakietem Blue Sling TV otrzymasz ESPN, Fox Sports 1, TBS i FOX (tylko na niektórych rynkach). Oznacza to, że będziesz mógł oglądać wszystkie mecze z wyjątkiem serii National League Division, która będzie emitowana w sieci MLB. Cała reszta będzie emitowana na jednym z kanałów wymienionych powyżej.

Bezprzewodowo

1628181439 631 Jak ogladac play offy MLB 2018 na dowolnym urzadzeniu

Jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z Sling TV, ale nie masz dostępu do lokalnego kanału FOX na swoim rynku, możesz uzupełnić Sling TV o antenę over-the-air, aby uzyskać bezpłatne kanały lokalne (w tym FOX).

Wierz lub nie, ale do oglądania kilku kanałów nie potrzebujesz kabla. Po prostu chwyć antenę telewizyjną, a będziesz mógł przyciągnąć lokalnych afiliantów ABC, CBS, NBC, FOX, PBS i być może innych, w zależności od siły sygnału.


Możesz także po prostu trzymać się połączenia bezprzewodowego i nie płacić za żadną z powyższych usług przesyłania strumieniowego, ale będziesz mógł oglądać tylko National League Conference Series i World Series.

Oczywiście wadą tej opcji jest to, że utknąłeś podczas oglądania telewizji, zamiast strumieniować w podróży za pomocą urządzenia mobilnego, ale jest to ostateczność, którą możesz wybrać, która nic nie kosztuje (poza sama antena).

Czy ten post był pomocny?