Skip to content

Jak powstrzymać swój motyw Roku przed zmianą w święta?

3 de sierpień de 2021
roku featured themes setting

Zastanawiasz się, dlaczego Twój Roku wygląda… inaczej? Roku od czasu do czasu zmienia tło dla milionów użytkowników, co nazywają „polecanym motywem”.

Czasami jest to zabawne! Na przykład oto zmiana, którą wprowadzili w przeszłości podczas świąt z fajerwerkami:

Jak powstrzymac swoj motyw Roku przed zmiana w swieta

Nie ma na co narzekać! Ale Roku ma również historię używania tej funkcji do reklamowania filmów i programów telewizyjnych, którymi możesz nie być tak zachwycony (zwłaszcza jeśli już usunąłeś sklep Fandango ze swojego Roku).

Na szczęście możesz również wyłączyć tę funkcję. Na ekranie głównym Roku przejdź do Ustawienia> Motywy> Ustawienia niestandardowe, a znajdziesz opcję „Włącz polecane motywy”.

Odznacz tę opcję, a polecane motywy staną się przeszłością. Nigdy więcej losowych zmian interfejsu!


Będąc tutaj, możesz równie dobrze sprawdzić niektóre inne motywy oferowane w Ustawienia > Motywy.

1627986195 751 Jak powstrzymac swoj motyw Roku przed zmiana w swieta

Żaden z nich nie różni się radykalnie od domyślnego i szczerze wolę standardowy wygląd od wszystkich. Ale rozsądni ludzie mogą się nie zgodzić!

Istnieje jeszcze kilka motywów, które można pobrać, ale wybór jest ograniczony. Jeśli masz ochotę wydać trochę pieniędzy, możesz kupić ograniczoną liczbę alternatyw w sklepie Roku. Ten Star Trek: Następne pokolenie jeden kosztuje 3 dolary:

1627986195 268 Jak powstrzymac swoj motyw Roku przed zmiana w swieta

Byłoby miło, gdyby Roku pozwolił użytkownikom tworzyć własne motywy, zamiast pobierać 3 USD za to, co równa się brandedwallpaper, ale cokolwiek. Mikrotransakcje są fajne… prawda?

Czy ten post był pomocny?