Skip to content

Jak powstrzymać znajomych z WhatsApp, aby nie wiedzieli, że przeczytałeś ich wiadomości?

1 de sierpień de 2021
whatsappreceipt 650x267

WhatsApp to naprawdę popularna usługa przesyłania wiadomości należąca do Facebooka, chociaż większość jej użytkowników znajduje się poza Stanami Zjednoczonymi. Chociaż jest to szyfrowane od początku do końca, aby chronić Cię przed szpiegowaniem, udostępnienia WhatsApp domyślnie odczytują potwierdzenia — dzięki czemu ludzie mogą zobaczyć, czy przeczytałeś ich wiadomość — a także udostępniają informacje o tym, kiedy ostatnio byłeś online.

Jeśli martwisz się o swoją prywatność lub po prostu chcesz móc odpowiadać na wiadomości w swoim czasie bez obrażania innych, wyłącz obie te funkcje.

Używam zrzutów ekranu iOS jako przykładów, ale proces jest taki sam na Androidzie. Oto jak to zrobić.

Otwórz WhatsApp i wybierz Ustawienia> Konto>Prywatność.

1627816390 240 Jak powstrzymac znajomych z WhatsApp aby nie wiedzieli ze przeczytales1627816390 394 Jak powstrzymac znajomych z WhatsApp aby nie wiedzieli ze przeczytales

Aby inne osoby nie wiedziały, że czytasz ich wiadomość, dotknij przełącznika Potwierdzenia przeczytania, aby go wyłączyć. Oznacza to, że nie będziesz w stanie zobaczyć, czy oni również czytali twoje.

1627816390 633 Jak powstrzymac znajomych z WhatsApp aby nie wiedzieli ze przeczytales1627816391 37 Jak powstrzymac znajomych z WhatsApp aby nie wiedzieli ze przeczytales

Aby zatrzymać wyświetlanie Twojego ostatniego czasu online przez WhatsApp, dotknij Ostatnio widziane, a następnie wybierz Nikt. Nie będziesz też widzieć ostatniego czasu online innych osób, jeśli ta funkcja jest wyłączona.

1627816391 78 Jak powstrzymac znajomych z WhatsApp aby nie wiedzieli ze przeczytales


WhatsApp to świetna aplikacja do przesyłania wiadomości i chociaż jest bezpieczna, domyślnie udostępnia więcej informacji niż wiele osób ze swoimi kontaktami. Osobiście zostawiam potwierdzenia przeczytania i mój ostatni czas online wyłączony; Tobie też polecam.

Czy ten post był pomocny?