Skip to content

Jak pozbyć się wyskakującego okienka „Zapisz w Creative Cloud” w Photoshopie – Recenzja Geek

26 de kwiecień de 2022
7c2c6050 1024x576 1

Trudno jest korzystać z Photoshopa bez kłopotów lub niedogodności. Ale proces eksportowania plików jest szczególnie dużym problemem, a pogorszył się tylko dzięki nowemu wyskakującemu okienku „Zapisz w Creative Cloud” firmy Adobe. Na szczęście możesz wyłączyć to wyskakujące okienko, aby zapisać krok w procesie eksportowania.

Firma Adobe dodała to wyskakujące okienko „Zapisz w Creative Cloud” do wersji Photoshop 23.1.1, która została uruchomiona w lutym 2022 r. Pojawia się za każdym razem, gdy próbujesz zapisać lub wyeksportować plik, dzięki czemu jest to fajna funkcja dla fanów Creative Cloud i niesamowity ból w tyłek dla wszystkich innych.

1650933317 802 Jak pozbyc sie wyskakujacego okienka „Zapisz w Creative Cloud w

Wyłączenie nowego wyskakującego okienka jest dość łatwe. Na komputerze Mac należy wejść w Preferencje programu Photoshop (Command + K), przejść do zakładki „Obsługa plików” i odznaczyć pole „Domyślnie zapisz w Creative Cloud”.

Na komputerze z systemem Windows kliknij kartę „Edytuj” u góry okna programu Photoshop i wybierz „Preferencje”. Następnie przejdź do „Obsługa plików” i odznacz pole „Domyślnie zapisuj w Creative Cloud”.

Po wyłączeniu wyskakującego okienka Creative Cloud program Photoshop powróci do normalnego zachowania podczas eksportowania. Aplikacja otworzy eksplorator plików w ostatnim miejscu, w którym zapisałeś lub zaimportowałeś obraz – tak jak powinno.

Czy ten post był pomocny?