Skip to content

Jak przekierować cały dźwięk przez kontroler DualShock PlayStation 4?

8 de lipiec de 2021
IMG 1204 650x300

W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, kiedy po prostupotrzeba grać w grę bez przeszkadzania komuś innemu. Ale kto chce wyciszyć grę, tracąc potencjalnie kluczowe szczegóły? Wiele nowoczesnych gier w tym momencie prawie w takim samym stopniu opiera się na dźwięku, jak wideo, więc wyciszanie tak naprawdę nie wchodzi w grę. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje sposób na przesłanie całego dźwięku do kontrolera DualShock PlayStation z podłączonymi słuchawkami.

Poniższy samouczek został wykonany na PlayStation 4, ale powinien również dotyczyć PlayStation Pro (dla tych, którzy mają szczęście mieć jednego z tych złych chłopców).

Najpierw podłącz słuchawki do portu w dolnej części kontrolera DualShock. Następnie z niemal dowolnego ekranu – w grze, na ekranie głównym, gdziekolwiek – naciśnij i przytrzymaj przycisk PlayStation na kontrolerze, aby otworzyć QuickMenu.

Jak przekierowac caly dzwiek przez kontroler DualShock PlayStation 4

Stąd przewiń w górę do sekcji „Dźwięk / urządzenia” i kliknij w nią.

1625745521 695 Jak przekierowac caly dzwiek przez kontroler DualShock PlayStation 4

Pierwsza opcja tutaj (poza regulatorami głośności) to „Wyjście do słuchawek”. Kliknij to.

1625745521 513 Jak przekierowac caly dzwiek przez kontroler DualShock PlayStation 4


Pojawiają się dwie opcje: All Audio lub Chat Audio. Wybranie tego pierwszego wyciszy wyjście audio telewizora, a zamiast tego wyśle ​​cały dźwięk do zestawu słuchawkowego podłączonego do kontrolera DualShock. Bum.

1625745521 163 Jak przekierowac caly dzwiek przez kontroler DualShock PlayStation 4

Teraz możesz grać w gry, nie tracąc żadnych szczegółów dźwiękowych (i prawdopodobnie uzyskać jeszcze bardziej wciągające wrażenia), a wszystko to bez podsłuchiwania tego, kogo próbujesz uniknąć w trakcie tego procesu.

Czy ten post był pomocny?