Skip to content

Jak przenieść projekt iMovie z iPhone’a lub iPada na komputer Mac?

22 de lipiec de 2021
iMovieCrossover

Jeśli kiedykolwiek spędzałeś czas na tworzeniu projektu iMovie na iPhonie lub iPadzie, z którym chciałeś kontynuować pracę na komputerze Mac, przeniesienie go jest prostym procesem. Oto jak to zrobić.

Uwaga: Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać w tym procesie, jest to, że po migracji na komputer Mac nie będzie można wysyłać projektów z powrotem na iPhone’a lub iPada. Będziesz musiał kontynuować edycję na komputerze Mac, więc uważaj, aby nie wysyłać, chyba że zobowiązujesz się do edycji na komputerze Mac.

Pomijając to, oto jak przenieść projekt iMovie na komputer Mac

Najpierw otwórz iMovie na iPhonie lub iPadzie i wybierz kartę Projekty u góry. Następnie dotknij ikony projektu, którą chcesz udostępnić. Powinieneś zobaczyć nowy ekran. Dotknij przycisku „Udostępnij” na tym samym ekranie.

1626951967 141 Jak przeniesc projekt iMovie z iPhonea lub iPada na komputer1626951967 717 Jak przeniesc projekt iMovie z iPhonea lub iPada na komputer

Najłatwiejszym sposobem przeniesienia projektu na komputer Mac jest AirDrop. Po kliknięciu Udostępnij powinna pojawić się opcja AirDrop pliku na komputer Mac, o ile jest włączona. Stuknij ikonę AirDrop, aby wysłać projekt na komputer. Kiedy nadejdzie, powinien automatycznie pojawić się na ekranie w oknie Findera. Jeśli natrafisz na jakieś przeszkody, oto szczegółowy samouczek dotyczący używania AirDrop do udostępniania elementów.

1626951967 130 Jak przeniesc projekt iMovie z iPhonea lub iPada na komputer1626951967 396 Jak przeniesc projekt iMovie z iPhonea lub iPada na komputer


W menu Udostępnij będziesz mieć kilka innych opcji, takich jak zapisanie pliku na urządzeniu, wysłanie go za pośrednictwem Wiadomości i nie tylko. W zależności od wielkości projektu wysłanie przez AirDrop może zająć trochę czasu, ale to eliminuje wiele zamieszania i zamieszania, które towarzyszą przenoszeniu projektów z jednego urządzenia na drugie. . Alternatywnie możesz wysłać swój projekt na dysk iCloud za pomocą tego samego menu lub wysłać plik na komputer, po prostu synchronizując go z kontem iTunes.

1626951967 276 Jak przeniesc projekt iMovie z iPhonea lub iPada na komputer

Po przeniesieniu pliku możesz z powodzeniem rozpocząć pracę z projektem w iMovie na komputerze Mac. Miłej edycji!

Czy ten post był pomocny?