Skip to content

Jak przywrócić ustawienia fabryczne Amazon Echo lub Echo Dot?

10 de lipiec de 2021
IMG 2839 stomped 650x301

Jeśli zdecydowałeś się sprzedać swoje Amazon Echo lub przekazać je komuś innemu do zabawy, oto jak przywrócić go do ustawień fabrycznych, aby był gotowy na nowego właściciela.

Amazon Echo korzysta ze starej metody resetowania, w której wtykasz spinacz do papieru w mały otwór, aby aktywować przycisk resetowania. Większość urządzeń sprzętowych w dzisiejszych czasach jest resetowana po stronie oprogramowania, ale Echo używa wypróbowanej i prawdziwej metody, która całkowicie czyści się jednym naciśnięciem przycisku.

Na początek znajdź spinacz do papieru i rozwiń go tak, aby jego część wystawała i wskazywała. Następnie zlokalizuj bardzo mały otwór na spodzie swojego Amazon Echo.

Przygotuj się na obrzydliwość, gdy odwrócisz swoje Amazon Echo.

Włóż spinacz do papieru w otwór i dociśnij. Poczujesz kliknięcie, tak jak naciśnięcie przycisku. Trzymaj to przez pięć sekund.

1625915188 15 Jak przywrocic ustawienia fabryczne Amazon Echo lub Echo Dot

Po zakończeniu naciskania przycisku resetowania pierścień świetlny na Echo zaświeci się na pomarańczowo przez około minutę.

1625915188 916 Jak przywrocic ustawienia fabryczne Amazon Echo lub Echo Dot


Następnie pierścień świetlny zmieni kolor na niebieski i w końcu usłyszysz, jak Alexa mówi „Hello”. W tym momencie urządzenie jest gotowe do ponownej konfiguracji.

1625915188 685 Jak przywrocic ustawienia fabryczne Amazon Echo lub Echo Dot

Zresetowanie Amazon Echo spowoduje usunięcie z niego wszystkich ustawień, a także usunie Twoje konto Amazon z Twojego Echo.

Czy ten post był pomocny?