Skip to content

Jak przywrócić ustawienia fabryczne Google Home?

6 de lipiec de 2021
2017 01 13 0001 650x301

Niezależnie od tego, czy masz z nim problemy, czy po prostu chcesz go sprzedać, oto jak przywrócić ustawienia fabryczne Google Home, aby usunąć wszystkie jego ustawienia i zacząć od nowa.

W przeciwieństwie do Amazon Echo, w Google Home nie ma małego przycisku resetowania. Zamiast tego wystarczy użyć przycisku wyciszania z tyłu urządzenia.

Aby zresetować Google Home, naciśnij i przytrzymaj przycisk wyciszenia przez około 15 sekund. Po kilku pierwszych sekundach Asystent Google poinformuje Cię, że chcesz go przytrzymać, jeśli chcesz zresetować urządzenie.

1625589125 89 Jak przywrocic ustawienia fabryczne Google Home

Gdy przytrzymasz przycisk wyciszania, okrągły wyświetlacz będzie się stale zapełniał, aż zatoczy pełne koło.

1625589125 41 Jak przywrocic ustawienia fabryczne Google Home

Następnie urządzenie wyemituje dźwięk i możesz puścić przycisk wyciszenia. Podczas procesu resetowania światła Google Home będą wyświetlać kilka różnych wzorów, a proces powinien zająć tylko około minuty lub dwóch.

1625589125 750 Jak przywrocic ustawienia fabryczne Google Home


Po zakończeniu resetowania Asystent Google powie, że jest gotowy do konfiguracji, tak jak powiedział po wyjęciu go z pudełka po raz pierwszy. Stamtąd możesz ustawić go z powrotem, korzystając z naszego przewodnika (i mam nadzieję, że rozwiąże to wszelkie poprzednie problemy) lub spakować go, jeśli planujesz go oddać lub sprzedać komuś innemu.

Czy ten post był pomocny?