Skip to content

Jak skonfigurować Kwikset Kevo Fob, aby odblokować drzwi bez telefonu?

28 de lipiec de 2021
2017 08 23 0004

W normalnych okolicznościach Kwikset Kevo polega na Twoim telefonie, aby wiedzieć, czy powinien odblokować Twoje drzwi. Jeśli jednak wolisz użyć do tego dedykowanego breloka (lub jako kopii zapasowej, gdy zapomnisz telefonu), oto jak skonfigurować Kwikset Kevo Fob, aby dać telefonowi przerwę.

Brelok jest bezpośrednim zamiennikiem telefonu i dla tylko $25, to nie jest taka zła inwestycja, jeśli nie masz cały czas włączony Bluetooth w telefonie. Co więcej, z moich testów wynika, że ​​brelok działa tak samo dobrze jak telefon i nie musisz nawet trzymać go w pobliżu zamka – trzymanie go w kieszeni działa dobrze.

Aby skonfigurować brelok i uruchomić go z zamkiem Kevo, zacznij od wzięcia długopisu lub ołówka i naciśnij przycisk na środku breloka. Mała dioda LED zacznie migać na zielono.

1627486606 391 Jak skonfigurowac Kwikset Kevo Fob aby odblokowac drzwi bez telefonu

Następnie udaj się do zamka (upewnij się, że jest w tym celu odblokowany) i zdejmij pokrywę baterii lub całą pokrywę, aby odsłonić przycisk programu. Naciśnij go, gdy masz do niego dostęp.

1627486606 911 Jak skonfigurowac Kwikset Kevo Fob aby odblokowac drzwi bez telefonu

Stamtąd przytrzymaj brelok do zamka, a brelok zacznie szybciej migać. W ciągu kilku sekund zamek wyda dwa sygnały dźwiękowe, aby zasygnalizować pomyślne parowanie.

1627486606 89 Jak skonfigurowac Kwikset Kevo Fob aby odblokowac drzwi bez telefonu


To wszystko! Możesz od razu zacząć używać breloka do otwierania drzwi. Jednak najpierw przetestuj go przed faktycznym wprowadzeniem go do oficjalnego użytku, aby upewnić się, że działa zgodnie z oczekiwaniami.

Czy ten post był pomocny?