Skip to content

Jak skopiować listę odtwarzania Spotify?

10 de luty de 2022
spotify logo 1024x575 1

Spotify ma mnóstwo list odtwarzania do wyboru. Jeśli znajdziesz listę odtwarzania, która Ci się podoba, ale chcesz zmienić kilka utworów, możesz ją skopiować i dostosować samodzielnie. Pokażemy Ci jak.

To świetny sposób na tworzenie spersonalizowanych list odtwarzania bez konieczności zaczynania od zera. Możesz znaleźć gotową listę odtwarzania, która jest zbliżona do tego, czego chcesz, a następnie skopiować ją i samodzielnie dopracować.

Notatka: Kopiowanie list odtwarzania Spotify można wykonać tylko z aplikacji komputerowej i internetowej. Będziemy używać aplikacji komputerowej, ale w sieci wygląda ona tak samo.

Najpierw otwórz aplikację Spotify na komputerze lub w Internecie i znajdź listę odtwarzania, którą chcesz skopiować.

Wybierz listę odtwarzania.

Następnie kliknij pierwszy utwór na liście odtwarzania, aby go podświetlić.

Zaznacz pierwszą piosenkę.

Teraz możesz nacisnąć Ctrl+A(Cmd+A na Macu), aby zaznaczyć wszystkie utwory. Możesz także przytrzymać klawisz Shift i kliknąć ostatni utwór na liście odtwarzania.

Wybierz wszystkie utwory.

Kliknij prawym przyciskiem myszy podświetlone utwory i wybierz Dodaj do listy odtwarzania > Dodaj do nowej listy odtwarzania.

Dodaj utwory do nowej listy odtwarzania.

Spowoduje to utworzenie listy odtwarzania ze wszystkimi wybranymi utworami, która będzie domyślnie nosiła tytuł pierwszego utworu na liście odtwarzania. Następnie możesz zmienić tytuł i okładkę, tak jak każdą z Twoich osobistych list odtwarzania.

Nowa lista odtwarzania ze skopiowanych utworów.

Otóż ​​to! Wyjdź i usuń lub dodaj utwory według własnych upodobań. Jesteś teraz dumnym właścicielem tej listy odtwarzania, więc stwórz ją swoją!

Czy ten post był pomocny?