Skip to content

Jak słuchać podcastów z szybszymi i wolniejszymi prędkościami na iPhonie?

5 de sierpień de 2021
img 58474c65dd8cd

Wszyscy mamy swoje ulubione podcasty, ale nie zawsze mamy czas na ich słuchanie. Możesz jednak przyspieszyć swoje podcasty do 1,5x lub 2x szybkości i szybko je przeglądać.

Aplikacja Podcasty dostarczana z urządzeniami z systemem iOS pozwala zwiększyć prędkość odtwarzania dowolnego tytułu o 1,5x lub 2x. Ewentualnie, jeśli czujesz, że podcast jest odtwarzany zbyt szybko lub nie rozumiesz wszystkiego, co mówią, możesz zwolnić do 0,5x.

Jeśli spojrzysz na ekran podczas odtwarzania podcastu, zobaczysz mały przycisk po lewej stronie elementów sterujących odtwarzaniem. To jest kontrola prędkości i zwykle wyświetla „1x”.

Jak sluchac podcastow z szybszymi i wolniejszymi predkosciami na iPhonie

Jeśli dotkniesz go raz, prędkość odtwarzania zwiększy się do 1,5 razy szybciej niż normalna szybkość.

1628184748 263 Jak sluchac podcastow z szybszymi i wolniejszymi predkosciami na iPhonie

Stuknij go ponownie, aby uzyskać 2x, co jest podwójną normalną stawką.

1628184748 230 Jak sluchac podcastow z szybszymi i wolniejszymi predkosciami na iPhonie

I jeszcze raz za połowę stawki.

1628184748 216 Jak sluchac podcastow z szybszymi i wolniejszymi predkosciami na iPhonie


Wreszcie, jeśli dotkniesz go jeszcze raz, powróci do 1x.

Z tych trzech opcji 1,5x będzie prawdopodobnie najwygodniejszą prędkością do słuchania i nadal uchwycenia wszystkiego. 2x jest zwykle trochę za szybki, co sprawia, że ​​wszyscy brzmią jak wiewiórka, podczas gdy .5x jest po prostu zbyt wolny dla wygody, sprawiając wrażenie, że wszyscy są pijani.

Prędkość odtwarzania jest zawsze domyślnie ustawiona na 1x za każdym razem, gdy słuchasz nowego podcastu, więc będziesz musiał przyspieszyć za każdym razem, gdy go uruchomisz. Na szczęście jest naprawdę łatwy w użyciu i wymaga tylko jednego lub dwóch stuknięć.

Czy ten post był pomocny?