Skip to content

Jak słuchać Spotify za pomocą samej przeglądarki internetowej?

2 de sierpień de 2021
preview 13

Spotify to jedna z naszych ulubionych usług strumieniowego przesyłania muzyki, a jedną rzeczą, o której możesz nie wiedzieć, jest to, że aby z niej korzystać, nie musisz pobierać aplikacji: możesz z niej korzystać bezpośrednio z przeglądarki internetowej.

Odtwarzacz internetowy Spotify działa w przeglądarkach Google Chrome, Firefox, Edge i Opera. Jedyną godną uwagi nieobecnością jest Safari. Aby użyć go w jednej z innych przeglądarek, przejdź do play.Spotify.com i zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Spotify, możesz zarejestrować się za darmo; darmowy plan nigdy nie był lepszy.

1627885153 836 Jak sluchac Spotify za pomoca samej przegladarki internetowej

Jeśli korzystasz z odtwarzacza internetowego w ramach bezpłatnego abonamentu, będziesz mieć w pełni bezpłatne korzystanie ze Spotify. Usłyszysz tylko kilka minut reklam co godzinę, aby Spotify mógł zapłacić wykonawcom. My jednak nie uważasz, że warto płacić za Spotify jeśli często go używasz.

Spotify Web Player jest rozmieszczony prawie identycznie jak aplikacja komputerowa. Możesz tworzyć listy odtwarzania (i uzyskiwać dostęp do tych, które skonfigurowałeś w swojej aplikacji), przeglądać polecane rekomendacje, wyszukiwać konkretnych wykonawców i utwory, a nawet przełączać się na tryb Radio. Masz również dostęp do wszystkiego w katalogu Spotify, który miałbyś w aplikacji.

Wybierz, czego chcesz posłuchać, kliknij przycisk Odtwórz i gotowe.

1627885154 144 Jak sluchac Spotify za pomoca samej przegladarki internetowej


Chociaż Spotify Web Player jest z pewnością wygodny, ma kilka wad.

  • Pliki audio są przesyłane strumieniowo z mniejszą szybkością transmisji bitów przez odtwarzacz internetowy niż aplikacja komputerowa. Bezpłatni subskrybenci otrzymują 128 kb/s z odtwarzacza internetowego, ale 160 kb/s z aplikacji komputerowej. Subskrybenci premium otrzymują 256 kb/s z odtwarzacza internetowego, ale do 320 kb/s z aplikacji komputerowej.
  • Sterowanie odtwarzaniem multimediów na komputerze lub słuchawkach nie będzie działać z odtwarzaczem internetowym.
  • Jeśli jesteś subskrybentem Premium, nie możesz pobierać utworów do słuchania offline ani uzyskiwać dostępu do Spotify, gdy jesteś offline. Potrzebujesz do tego aplikacji

Jeśli korzystasz z własnego komputera, prawdopodobnie dobrym pomysłem jest pobranie aplikacji komputerowej. Jeśli jednak pożyczasz komputer i chcesz posłuchać muzyki – lub używasz Chromebooka – wtedy Spotify Web Player jest niesamowity; to znacznie lepszy sposób na słuchanie muzyki niż YouTube.

Czy ten post był pomocny?