Skip to content

Jak sprawdzić, czy przedmiot Costco jest na wyprzedaży – LifeSavvy

19 de czerwiec de 2022
d3829b31

Słońce zachodzi za Costco.

W Costco jest wiele do zaoferowania. Od hurtowych ilości artykułów spożywczych, przez kanapy, po food court, poruszanie się po sklepie staje się trudne. Jeśli jednak szukasz okazji, istnieje prosty sposób na ich znalezienie.

Pozycje Costco z ceną kończącą się na .97 są na wyprzedaży.

Zazwyczaj Costco nie reklamuje tego, jak bardzo spadły jej ceny. Na większości etykiet sprzedawcy nie ma śladu, który ujawniałby starą cenę. .97 to sposób, by wiedzieć, że dostaniesz zniżkę.

Według Costco.97, bloga opartego na okazjach, te ceny sprzedaży są ustalane przez zarządy poszczególnych sklepów. Pozycje sezonowe i produkty o niskiej sprzedaży są bardziej narażone na przecenę w celu zmniejszenia zapasów. Jednak cena to nie jedyny znak, że możesz zaoszczędzić pieniądze.

Etykieta zawiera również kod daty w prawym dolnym rogu. Jeśli data jest sprzed kilku tygodni, a na półce nadal jest duży produkt, cena może zostać jeszcze obniżona. Warto poczekać z zakupem na wypadek drugiej obniżki.

Jeśli jesteś oddanym nabywcą hurtowym i chcesz uzyskać najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, zwrócenie uwagi na etykiety Costco jest koniecznością.

Czy ten post był pomocny?