Skip to content

Jak sprawdzić, kto zalogował się na Twoje konto Netflix?

16 de lipiec de 2021
netflixaccesslede 650 1024x469 1

Netflix wie, że nie jesteś jedyną osobą korzystającą z Twojego konta. Firma się zmieniła przymykanie oczu na udostępnianie haseł, ale nadal możesz chcieć wiedzieć, kto logował się na Twoje konto, zwłaszcza jeśli uważasz, że ktoś uzyskał dostęp bez Twojej zgody. Oto jak dowiedzieć się, kto zalogował się przy użyciu Twoich danych logowania.

Otwórz Netflix w przeglądarce, najedź na ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu i kliknij Konto.

1626439877 191 Jak sprawdzic kto zalogowal sie na Twoje konto

Następnie w sekcji Mój profil kliknij „Wyświetlanie aktywności”.

1626439877 409 Jak sprawdzic kto zalogowal sie na Twoje konto

Tutaj zobaczysz listę wszystkich rzeczy, które ostatnio oglądałeś (którą możesz usunąć, jeśli chcesz wyczyścić historię oglądania). Tuż nad górną częścią listy kliknij „Zobacz ostatni dostęp do konta”.

1626439877 453 Jak sprawdzic kto zalogowal sie na Twoje konto

Na tej stronie zobaczysz listę za każdym razem, gdy ktoś uzyskał dostęp do Twojego konta z nowego urządzenia lub połączenia internetowego. Zobaczysz datę, godzinę, strefę czasową, lokalizację, adres IP, a nawet typ używanego urządzenia (np. telefon z Androidem lub kij do przesyłania strumieniowego).

1626439877 160 Jak sprawdzic kto zalogowal sie na Twoje konto

Ta strona może być używana wyłącznie w celach informacyjnych. Jeśli chcesz wylogować którekolwiek z tych urządzeń ze swojego konta, musisz wylogować je wszystkie jednocześnie. Jeśli podejrzewasz, że ktoś inny uzyskiwał dostęp do Twojego konta bez pozwolenia, możesz również zmienić hasło. W przeciwnym razie jest to dobre miejsce, aby zobaczyć, ile urządzeń używasz do oglądania Netflix i ile osób korzysta z Twojego konta.

Czy ten post był pomocny?