Skip to content

Jak sprawić, by program Outlook dla komputerów Mac domyślnie wyświetlał obrazy?

19 de lipiec de 2021
img 5ae2944ba8a5b 1024x457 1

Z powodów, których nie mogę w pełni zrozumieć, zdecydowałem się użyć Outlooka na moim Macu. Wtedy odkryłem, że Outlook zmusza mnie do klikania „Pobierz obrazy” w każdym e-mailu, co jest naprawdę denerwujące. Oto jak sprawić, by Outlook automatycznie pobierał głupie zdjęcia.

Cały powód Outlooknie? pobieranie zdjęć jest domyślnie ze względów prywatności — ktoś może teoretycznie znaleźć Twój adres IP, osadzając obraz z hiperłączem w otwieranej wiadomości e-mail. Można by pomyśleć, że przynajmniej Outlook domyślnie wyświetlałby obrazy osób z listy kontaktów, ale nawet tego nie robi. To po prostu wyłączone, na całej planszy.

Spraw, aby program Outlook dla komputerów Mac automatycznie pobierał zdjęcia w wiadomościach e-mail

Aby zmienić to ustawienie, otwórz Preferencje z paska menu, a następnie znajdź wpis Czytanie. Na stronie Czytanie przełącz ustawienie Zabezpieczenia dla „Automatycznie pobieraj obrazy z Internetu” na „w wiadomościach od moich kontaktów” – co jest prawdopodobnie rozsądnym ustawieniem – lub „we wszystkich wiadomościach”, jeśli po prostu nie chcesz nigdy ponownie kliknij przycisk Pobierz obrazy.

Jak sprawic by program Outlook dla komputerow Mac domyslnie wyswietlal

Gdy zmienisz ustawienie, możesz automatycznie zobaczyć zdjęcia, takie jak te pyszne przepisy na ziemniaki od naszych przyjaciół na CenterCutCook. Jeśli lubisz jedzenie, warto zapisać się do ich biuletynu.

1626722616 983 Jak sprawic by program Outlook dla komputerow Mac domyslnie wyswietlal

Teraz, gdybym tylko mógł dowiedzieć się, jak wyświetlić mój kalendarz iCloud w Outlooku.

Czy ten post był pomocny?