Skip to content

Jak sprawić, by Winamp wyglądał jak iTunes

3 de sierpień de 2021
winampamptunes01

Winamp to wspaniały, konfigurowalny odtwarzacz multimedialny, który staje się coraz lepszy z każdym nowym wydaniem. Jeśli jesteś zmęczony domyślnymi skórkami dołączonymi do niego, dołącz do nas, ponieważ pokazujemy, jak sprawić, by Winamp wyglądał jak iTunes.

Uwaga: Musisz mieć zainstalowaną pełną (standardową) wersję Winampa w swoim systemie. Podczas naszych testów skórka nie wyświetlała się poprawnie w wersji lite.

Pierwsze kroki

Możesz zobaczyć domyślną skórkę Bento dla Winampa w naszym systemie testowym. Chociaż nie jest źle, może nie być motywem, którego chcesz użyć w swoim systemie. Czas na nowy wygląd…

Skórka (plik .wal) jest dostarczana w pliku zip, więc po pobraniu będziesz musiał ją rozpakować. Po rozpakowaniu wystarczy dwukrotnie kliknąć plik, aby rozpocząć proces instalacji. Aby zapewnić bezproblemową instalację, Winamp został zamknięty podczas dodawania nowej skórki.

1627983834 146 Jak sprawic by Winamp wygladal jak iTunes

Musisz potwierdzić instalację, więc kliknij TAk aby zakończyć dodawanie nowej skórki do Winampa.

1627983834 51 Jak sprawic by Winamp wygladal jak iTunes

Nakładanie skóry

Po ponownym uruchomieniu Winampa przejdź do Opcje, następnie Skórkii wybierz Rozwój AmpTunes II.

1627983835 371 Jak sprawic by Winamp wygladal jak iTunes


Winamp zniknie na chwilę podczas nakładania nowej skóry. Jak widać, później sprawy wyglądały zupełnie inaczej. Pierwszą rzeczą, którą zrobiliśmy, było zamknięcie Edytor playlist.

1627983835 857 Jak sprawic by Winamp wygladal jak iTunes

Następnie, po wprowadzeniu drobnych zmian w wyświetlaczu, oto jak wypadł nasz odtwarzacz Winamp. Bardzo dobrze.

Uwaga: Podczas naszych testów przycisk opcji w prawym dolnym rogu działał sporadycznie, więc Twój przebieg może się różnić.

1627983835 176 Jak sprawic by Winamp wygladal jak iTunes

Wracając do pierwszego zrzutu ekranu po instalacji powyżej (drugie zdjęcie powyżej), możesz sprawić, że twój Winamp Player będzie wyglądał dokładnie tak, jak obrazek pokazany na stronie głównej skórki, jeśli chcesz. Zamknij Edytor playlist, Wybierz Lokalne media (lewy obszar menu) i kliknij Ukryj informacje (Dolny prawy róg).

1627983835 527 Jak sprawic by Winamp wygladal jak iTunes

Powrót do innej skóry

Za każdym razem, gdy zmęczysz się skórą lub po prostu chcesz tymczasowej zmiany, kliknij prawym przyciskiem myszy w górnej części okna, przejdź do Skórkii wybierz nową skórkę, której chcesz użyć.

1627983835 552 Jak sprawic by Winamp wygladal jak iTunes


W naszym teście zdecydowaliśmy się przejść na skórkę Big Bento (którą uznaliśmy za lepszą od zwykłej skóry Bento ze względu na rozmiar przycisków kontrolnych itp.). Baw się z nowym wyglądem iTunes dla swojego odtwarzacza Winamp!

1627983836 696 Jak sprawic by Winamp wygladal jak iTunes

Pobierz Winampa z Ninite

Pobierz skórkę Winamp AmpTunes

Czy ten post był pomocny?