Skip to content

Jak streamować UFC 239 Jon Jones vs. Santos Online?

21 de lipiec de 2021
16x9 1024x469 1

UFC wraca do Las Vegas dziś wieczorem, 6 lipca, gdy Jon Jones, mistrz wagi półciężkiej, zmierzy się z Thiago Santosem. Oto jak oglądać.

Jak oglądać walkę na żywo w Stanach Zjednoczonych?

UFC 239 jest dostępne wyłącznie w ESPN+, usłudze transmisji strumieniowej ESPN w Stanach Zjednoczonych, więc jedynym sposobem na oglądanie walki na żywo jest online. W tym celu musisz zarejestrować się w ESPN +, a następnie kupić walkę jako wydarzenie płatne za oglądanie.

Pokrycie głównej karty walki zaczyna się o 22:00 czasu wschodniego (USA), przy czym wczesne eliminacje rozpoczynają się o 18:15 czasu wschodniego, a eliminacje zaczynają się o 20:00.

ESPN+ zazwyczaj kosztuje 4,99 USD miesięcznie, ale możesz zapisać się na bezpłatną siedmiodniową wersję próbną. Aby oglądać UFC 239 na żywo, musisz zapłacić dodatkowe 60 USD.

W tej chwili nie ma możliwości oglądania walki na żywo przez telewizję kablową lub inną usługę przesyłania strumieniowego.

Jak oglądać walkę z sześciogodzinnym opóźnieniem poza Stanami Zjednoczonymi?

Jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi, możesz kupić walkę przez ufc.tv, ale będziesz musiał go obejrzeć sześć godzin po emisji walki.


Cena pay-per-view będzie się różnić w zależności od Twojej lokalizacji. W niektórych regionach, takich jak Filipiny, walkę można oglądać już za 17 USD.

Masz problemy z omijaniem ograniczeń geograficznych? Użyj VPN

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z kraju ojczystego, czy mieszkasz w miejscu, które ma absurdalne ograniczenia dotyczące tego, co jest dostępne, rozwiązaniem na ominięcie ograniczeń jest zawsze korzystanie z VPN, co sprawi, że będziesz wyglądać tak, jakbyś pochodził z innej lokalizacji. Nasze typy VPN są następujące:

ExpressVPN:Ten wybór VPN jest niezwykle szybki, łatwy w użyciu i ma bardzo przyjaznych dla użytkownika klientów dla każdej platformy. Oto jak oglądać walkę:

  1. Ściągnij Ekspresowa sieć VPN.
  2. Połącz się z serwerem znajdującym się w USA, jeśli chcesz korzystać z ESPN+, lub z serwerem, na którym dostępna jest telewizja UFC, jeśli zamierzasz oglądać w ten sposób.
  3. Zmierzać doESPN+lub UFC.TV (w zależności od tego, który wybrałeś) i wykup walkę. Musisz podać prawidłowy kod pocztowy.

SilnyVPN: Ta sieć VPN nie jest tak przyjazna dla użytkownika, ale jest bardzo szybka i wydaje się być przydatna do omijania ograniczeń, ponieważ nie jest tak dobrze znana.

Ogólnie rzecz biorąc, sposobem na ominięcie ograniczeń jest przełączenie serwera VPN do innego kraju, który ma dostęp do witryny, którą próbujesz wyświetlić. Jeśli nadal jest zablokowany, wypróbuj inny serwer. Obie opcje oferują bezpłatne wersje próbne, więc nie będziesz musiał płacić za coś, co nie działa dla Ciebie.

Czy ten post był pomocny?