Skip to content

Jak streamować UFC 241 Cormier vs. Miocic na żywo online?

26 de lipiec de 2021
Picture1

Minął nieco ponad rok, odkąd Daniel Cormier zdobył mistrzostwo UFC w wadze ciężkiej dzięki nokautowaniu Stipe Miocica. W sobotę, 16 sierpnia, Cormier będzie bronił tytułu przeciwko Stipe’owi. Oto jak oglądać.

Jak oglądać walkę na żywo w Stanach Zjednoczonych?

UFC 241 jest dostępne wyłącznie w ESPN+, usłudze transmisji strumieniowej ESPN w Stanach Zjednoczonych, więc jedynym sposobem na oglądanie walki na żywo jest online. W tym celu musisz zarejestrować się w ESPN +, a następnie kupić walkę jako wydarzenie płatne za oglądanie.

Pokrycie głównej karty walki zaczyna się o 22:00 czasu wschodniego (USA). Z łącznie 12 walkami na karcie, wczesne eliminacje rozpoczynają się o 19:00, a eliminacje zaczynają się o 20:00.

ESPN+ zazwyczaj kosztuje 4,99 USD miesięcznie, ale możesz zapisać się na bezpłatny siedmiodniowy okres próbny. Aby oglądać UFC 241 na żywo, musisz zapłacić dodatkowe 60 USD.

Jeśli jesteś nowym subskrybentem ESPN+, możesz również kup UFC 241 PPV wraz z roczną subskrypcją ESPN+ za 79,99 USD.


W tej chwili nie ma możliwości oglądania walki na żywo przez telewizję kablową lub inną usługę przesyłania strumieniowego. Ta walka nie jest również dostępna na ufc.tv ze względu na ograniczenia geograficzne.

Masz problemy z omijaniem ograniczeń geograficznych? Użyj VPN

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z kraju ojczystego, czy mieszkasz w miejscu, które ma absurdalne ograniczenia dotyczące tego, co jest dostępne, rozwiązaniem na ominięcie ograniczeń jest zawsze korzystanie z VPN, co sprawi, że będziesz wyglądać tak, jakbyś pochodził z innej lokalizacji. Nasze typy VPN są następujące:

ExpressVPN:Ten wybór VPN jest niezwykle szybki, łatwy w użyciu i ma bardzo przyjaznych dla użytkownika klientów dla każdej platformy. Oto jak oglądać walkę:

  1. Pobierać Ekspresowa sieć VPN.
  2. Połącz się z serwerem znajdującym się w USA, jeśli chcesz korzystać z ESPN+, lub z serwerem, na którym dostępna jest telewizja UFC, jeśli zamierzasz oglądać w ten sposób.
  3. Zmierzać doESPN+i kup walkę. Musisz podać prawidłowy kod pocztowy.

SilnyVPN: Ta sieć VPN nie jest tak przyjazna dla użytkownika, ale jest bardzo szybka i wydaje się być przydatna do omijania ograniczeń, ponieważ nie jest tak dobrze znana.

Ogólnie rzecz biorąc, sposobem na ominięcie ograniczeń jest przełączenie serwera VPN do innego kraju, który ma dostęp do witryny, którą próbujesz wyświetlić. Jeśli nadal jest zablokowany, wypróbuj inny serwer. Obie opcje oferują bezpłatne wersje próbne, więc nie będziesz musiał płacić za coś, co nie działa dla Ciebie.

Czy ten post był pomocny?